مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین

بهترین وکیل حضانت فرزند

یکی از بخش هایی که در فرآیند های طلاق و جدایی باید به آن دقت کرد این است که شما می توانید با استفاده از گرفتن وکیل حضانت به راحتی حضانت فرزند خود را داشته باشید، یکی از مهم ترین بخش هایی که در هنگام اخذ وکیل حضانت باید به آن دقت کنید این است که هزینه وکیل برای گرفتن حضانت فرزند ممکن است در برخی از موارد بسیار بالا باشد؛ به طور کلی گرفتن حضانت فرزند فرآیند های بسیار سختی دارد و از این رو می باشد که باید در این فرآیند یک وکیل بسیار عالی و خوب در کنار خود داشته باشید. یکی از بخش هایی که در دادگاه مورد ارزیابی قرار می گیرد این است که مادر باید توانایی پرداخت هزینه حضانت فرزند را داشته باشد این اصل یکی از اصول بسیار مهمی می باشد که باید به آن دقت شود.

وکالت حضانت فرزند به مادر را به سختی می توان اثبات کرده چرا که به طور کلی مادر توانایی گرفتن حضانت فرزند خود را در ایران ندارد و این موضوع یکی از بخش های بسیار سختی می باشد که در صورت داشتن یک وکیل حرفه ای میتوانید در برخی از موارد به راحتی این موضوع را اثبات کنید.

هزینه وکیل به عهده کیست؟

وکیل خوب برای حضانت فرزند وکیلی می باشد که بتواند به راحتی و بدون کمترین درگیری های ممکن به راحتی حضانت را دریافت کند، برای وکیل حضانت شما می توانید از شرکت آوای وکلا کمک بگیرید، این مجموعه از جمله مجموعه های حقوقی می باشد که می توانید به کمک آن ها دادخواست خود را مطرح کنید. برای دریافت حضانت یکی از مهم ترین بخش هایی که باید به آن دقت کنید این است که شرایط حضانت برای طرفین متفات است برای نمونه شرایط گرفتن حضانت فرزند توسط پدر این است که پدر از مشکلات اعتیاد برخوردار نباشد و شرایط حضانت فرزند دختر توسط مادر این است که مادر مجرد باشد، در صورت تاهل مادر ممکن است حضانت فرزند از او گرفته شود.

اما برای هزینه های وکالتی به عهده فردی می باشد که وکیل را اخد کرده است هر چه در این زمینه تجربه وکیل بالاتر باشد قطعا هزینه های آن بالاتر می باشد.

یکی از بخش هایی که باید در فرآیند های جدایی به آن دقت کنید این است که حتما از وکیل حضانت استفاده کنید.

مزایای گرفتن حضانت فرزند

یکی از مزایای آن این است که فرزندتان از آرامش روانی برخوردار است، یکی از بخش هایی که در حضانت فرزند مهم میباشد این است که حضانت فرزند در زمان قهر بسیار سخت می باشد چرا که در زمان قهر زن حق ندارد فرزند خود را از خانه خارج کند مگر به دلایل محکمه پسند مانند اعتیاد پدر و یا در خطر بودن جان فرزند این موارد باعث می شود تا شما اجازه داشته باشید فرزند خود را از خانه خارج کنید. در دادگاه های حضانت هزینه دادرسی حضانت فرزند به عهده فردی می باشد که این درخواست را به دادگاه مطرح کرده است.

یکی از سوالات متداول درباره حضانت فرزند این است که چگونه حضانت فرزند را از پدر بگیریم در این روش شما موظف می باشید تا با پیدا کردن  مدارک مناسب و کاملا واقعی به دادگاه اثبات کنید که پدر صلاحیت داشتن حضانت فرزند را ندارد.  
شما می توانید برای دریافت این خدمات و یا دیگر امکانات در رابطه با حضانت فرزند از وکیل خانواده رایگان و یا وکیل خوب کمک و مشاوره دریافت کنید، این افراد به دلیل تجربه بالا می توانند شما را در این زمینه بیشتر راهنمایی کنند.

وکیل حضانت چه می‌کند؟

وکیل حضانت کودک تحت قانون خانواده فعالیت می‌کند. در شرایطی که والدین نمی‌توانند در مورد حضانت فرزند خود به توافق برسند، موضوع در دادگاه حل و فصل می‌شود. در آن شرایط، والدین از یک وکیل برای حضانت فرزند دعوت می‌کنند تا در طول این فرآیند به نمایندگی از آن‌ها وکالت کند. وکیل حضانت کودک، مشاوره حقوقی، مشاوره و دستورالعمل‌‌هایی در مورد نحوه گذر از این فرآیند ارائه می‌دهد. جزئیات زیادی در جلسات رسیدگی به حضانت کودک دخیل است، زیرا سرپرست اصلی کودک، هرگونه نیاز خاص، تعاملات احتمالی با اعضای خانواده، وجود سوء‌استفاده و همچنین سازگاری کلی کودک با محیط حائز اهمیت است.

وکیل حضانت و وکیل خانواده | مشاوره با وکیل

وکیل حضانت

وکیل حضانت کودک از نزدیک با والدین همکاری می‌کند و اغلب آن‌ها را برای تجربه در دادگاه آماده می‌کنند. وکیل حضانت کودک نیز میانجی‌گری را انجام می‌دهد که در بسیاری از کشور‌ها توصیه می‌شود. دادگاه‌‌ها ممکن است دستور میانجی‌گری را خود صادر کند که در آن اعضای خانواده و وکلای مربوطه آن‌ها تلاش می‌کنند تا موضوع حضانت را در یک محیط کنترل‌شده حل و فصل کنند.

موارد حضانت کودک زمانی رخ می‌دهد که والدین نمی‌توانند در مورد مؤلفه‌‌های مختلف رفاه کودک به توافق برسند. وکیل حضانت کودک در موارد زیر توصیه می‌شود:

 • سوء استفاده مورد انتظار یا مستند از یک خردسال
 • دادرسی اعتراضی مربوط به کودک
 • حقوق بازدید
 • فسخ حق والدین
 • فرزندخواندگی

حضانت فرزند به حقوق و تعهدات بین والدین در مورد فرزندانشان پس از طلاق، جدایی قانونی یا حکم پدری اشاره دارد. دو نوع حضانت مستقل وجود دارد.

 • حضانت فیزیکی به‌مدت زمانی که هر یک از والدین اجازه دارند به‌صورت فیزیکی با کودک خود اجازه داشته باشند اشاره دارد. این ممکن است حضانت انفرادی، اولیه یا مشترک باشد.
 • حضانت قانونی به حقوق تصمیم‌گیری والدین در مورد سلامت، تحصیل و رفاه کودک اشاره دارد. همچنین ممکن است حضانت انفرادی، اولیه یا مشترک باشد. توصیه می‌شود صفحه مربوط به «وکیل طلاق» را نیز مطالعه نمایید.

پیشنهاد می‌کنیم صفحه مرتبط با «وکیل نفقه» را مطالعه نمایید.


 

مشاوره با وکیل | مشاوره و خدمات حقوقی انلاین

اغلب، دادگاه یکی از والدین را به‌عنوان سرپرست اصلی تعیین می‌کند و به والدین دیگر برنامه‌ای برای حضانت موقت و ملاقات می‌دهد. با این حال، در برخی موارد، دادگاه حکم به حضانت حقوقی و فیزیکی مشترک می‌دهد که به موجب آن، هر دو والدین به فرزندان خود دسترسی قابل توجهی دارند. تصمیم دادگاه در موردی خاص بر اساس خواسته‌‌های کودک، نقش تاریخی هر یک از والدین و شرایط نسبی طرفین در آینده است.

موسسه حقوقی آوای وکلا، وکلای حضانت فرزند ما این را به‌عنوان یک حقیقت اساسی در نظر می‌گیرند که رابطه پدر و فرزند به اندازه رابطه مادر و فرزند مهم است و  تبعیض جنسیتی در دادگاه خانواده غیر وجدان است. وکالت پدر در یک پرونده حضانت یک وظیفه چالش‌برانگیز است که نیازمند وکیلی است که مایل به دفاع از حقوق پدر باشد.

وکیل حضانت فرزند

وکلای حضانت فرزند اشخاص متخصص و متبحر در حوزه وکالت و امور مربوط به ازدواج و طلاق هستند که این دانش کمک می‌کند تا از حق موکل خود دربرابر دادگاه دفاع کند. این افراد کمک شایانی در روند و نتیجه پرونده دارند که می‌توانند باعث شوند تا حق به حق‌دار برسد. در این پروسه معمولا وکلایی که کمی باسابقه‌تر باشند و تخصص عمیق‌تری از وقایع داشته باشند، احتمال موفقیت در روند پرونده را افزایش می‌دهند. شما می‌توانید این وکیل تخصصی حضانت و باسابقه را در مجموعه آوای وکلا پیدا کنید.

وکیل حضانت خانم در تهران

خیلی از اوقات پیش آمده که موکل خانم ترجیح می دهد با وکیل خانم در ارتباط باشد زیرا هم از لحاظ روحی و روانی و هم از لحاظ اعتماد می تواند حس خوبی داشته باشد. از این رو زمان زیادی را صرف می کنند تا وکیل خانم مناسب برای پرونده خود را پیدا کنند. اما در آوای وکلا شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود وکیل مورد نظر خودتان را پیدا کنید و با او به توافق برسید. کافیست با یک تماس ساده مشاوره اولیه را از مشاورین ما دریافت کنید تا حس اعتماد خود را نسبت به آنها بدست آورید.

حضانت فرزندبعد از طلاققیمت وکیل خانواده حضانت

هزینه وکیل برای گرفتن حضانت فرزند می‌تواند بسیار مختلف باشد. چراکه حق‌الوکاله این وکلا نسبت به پیچیدگی و اطلاعات پرونده متغیر است. از آنجایی که وکلای حضانت به صورت حرفه ای در بخش وکالت خانواده فعالیت دارند موضوعات مختلفی را پیش روی خود می بینند مانند طلاق، مهریه و همین حضانت؛ اگر در پرونده مورد نظر بحث مالی مطرح باشد میزان حق الوکاله وکیل مورد نظر به میزان پول جابجا شده بستگی دارد، اما اگر صرفا حضانت فرزندان مطرح باشد، به سختی و پیچیدگی پرونده وابسته است. پیشنهاد می‌شود پس از مشاوره با وکلای مجموعه آوای وکلا و شرح وضعیت پرونده خود، راه‌حلی مناسب به‌اضافه‌ی هزینه کلی دریافت خواهید کرد. برای این‌کار کافیست با شماره‌های موجود در وب‌سایت آوای وکلا تماس بگیرید.

کم بودن حق الوکاله چه مفهومی دارد؟

خیلی از اوقات برای ما پیش آمده است که در هنگام خرید یک جنس مشخص با قیمت های مختلفی روبرو شده‌ایم و تصمیم گیری بر اساس اینکه کدام کیفیت بهتری دارد را برای سخت کرده است. دقیقا همان مشکل در هنگام دریافت خدمات نیز برای ما وجود خواهد داشت زیرا معیار وکلا نیز کیفی است و باید بر اساس میزان دانش آنها انتخاب داشت. البته که شما می توانید به نتیجه پرونده های گذشته وکیل مورد نظر توجه داشته باشید تا از سطح علمی او مطلع شوید. موضوع مهمی که مطرح است این است که آیا کم بودن حق الوکاله به معنای کیفیت پایین وکیل است؟ همیشه نه، گاهی اوقات ممکن است وکلا قیمت های بالاتر از عرف را پیشنهاد بدهند و ذهن شما را به سمت ارقام بالا ببرد و بعد از آن اگر کسی قیمت پایین تری را پیشنهاد بدهد شما گمان کنید که او زیر قیمت پیشنهاد می دهد چون کیفیت کمتری دارد، اما در واقع او دارد قیمت منصفانه تری را نسبت به نفرات قبلی که بالاتر از عرف می گفتند را پیشنهاد داده است.

شرایط گرفتن حضانت فرزند

معمولا پس از طلاق توافقی زوجین، برسر حضانت فرزندان دادگاهی تشکیل می‌شود تا قیم مناسب برای فرزند را معین نمایند. معمولا دادگاه برای کودکان دختر تا قبل از 9 سالگی و پسران تا قبل از 15 سالگی تصمیم می‌گیرد که کدام یک از زوجین برای سرپرستی کودک مناسب‌تر است، البته اگر زوجین از قبل به این توافق نرسیده باشند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق مشاوران ما، پاسخی تخصصی دریافت کنید و درباره این‌که حضانت فرزند به مادر یا پدر تعلق خواهد گرفت، چاره بیاندیشید.

چه زمانی حق حضانت از والدین سلب می شود؟

شرایط مختلفی می تواند حق حضانت را از والدین سلب کند که در ادامه به آنها می پردازیم.

 • اعتیاد زیان آور به الکل ، مواد مخدر و قمار
 • اشتهار به فساد اخلاق و فحشا
 • ابتلا به بیماری روانی با تشخیص پزشکی قانونی
 • تکرار ضرب و جرح خارج از حد متعارف
 • سوء استفاده از طفل یا اجبار او به ورود به مشاغل ضد اخلاقی

پیشنهاد می‌کنیم صفحه مرتبط با «وکیل خانواده» را مطالعه نمایید.


سوالات متداول

وکیل حضانت در چه مواردی توصیه می‌شود؟

سوء استفاده مورد انتظار یا مستند از یک خردسال، دادرسی اعتراضی مربوط به کودک، حقوق بازدید، فسخ حق والدین، فرزندخواندگی

چند نوع حضانت مستقل وجود دارد؟

حضانت فیزیکی و حضانت قانونی

چه زمانی حق حضانت از والدین سلب می شود؟

اعتیاد زیان آور به الکل، مواد مخدر و قمار، اشتهار به فساد اخلاق و فحشا، ابتلا به بیماری روانی با تشخیص پزشکی قانونی، تکرار ضرب و جرح خارج از حد متعارف، سوء استفاده از طفل یا اجبار او به ورود به مشاغل ضد اخلاقی

وکیل حضانت در چه مواردی توصیه می‌شود؟
سوء استفاده مورد انتظار یا مستند از یک خردسال، دادرسی اعتراضی مربوط به کودک، حقوق بازدید، فسخ حق والدین، فرزندخواندگی
چند نوع حضانت مستقل وجود دارد؟
حضانت فیزیکی و حضانت قانونی
چه زمانی حق حضانت از والدین سلب می شود؟
اعتیاد زیان آور به الکل، مواد مخدر و قمار، اشتهار به فساد اخلاق و فحشا، ابتلا به بیماری روانی با تشخیص پزشکی قانونی، تکرار ضرب و جرح خارج از حد متعارف، سوء استفاده از طفل یا اجبار او به ورود به مشاغل ضد اخلاقی

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}