مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین
بهترین وکیل مهاجرتی در تهران | با موسسه آوای وکلا

اصطلاح وکیل مهاجرت را افرادی زیاد می‌شنوند که خواهان مهاجرت به کشورهای دیگر هستند؛ چرا که مهم‌ترین مسئله برای آن‌ها آگاهی از قوانین کشور مورد نظر است، پس چه چیزی بهتر از گرفتن مشاوره حقوقی از یک وکیل مهاجرت که بتواند به خوبی راهنمایی‌شان کند. همان‌طور که شاهد هستیم این روزها با توجه به وضعیت نابه‌سامان کشور و نرخ تورم، برخی از افراد به فکر مهاجرت بدون هیچ آگاهی و دانش قبلی به کشور دیگری افتادند. سوال مطرح شده این است که در این زمینه از چه کسی یا موسسه‌ای می‌توان کمک گرفت، تا انتهای مطلب همراه ما باشید تا پاسخ سوالات خود را بگیرید.

افراد به دلایل مختلفی مانند تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری یا سیاسی اقدام به مهاجرت می‌کنند و این مسئله برای آن‌ها امری حیاتی به حساب می‌آید، بنابراین باید به تمامی شرایط مهاجرت واقف باشند. گاهی ما شاهد هستیم فردی با وجود صرف زمان و هزینه بسیار زیاد، باز هم در مهاجرت شکست می‌خورد و نمی‌تواند کارهای خود را به‌خوبی پیش ببرد، می‌توان مهم‌ترین دلیل آن را عدم آگاهی از قوانین مهاجرتی دو کشور مبدا و مقصد دانست.
در صورت مواجه شدن با چنین وضعیتی، پیشنهاد ما به شما مشورت گرفتن از مشاوران موسسه حقوقی آوای وکلا است؛ چرا که این موسسه با داشتن بهترین وکلای مهاجرت، می‌توانند راهنمایی‌های ارزنده‌ای در اختیارتان قرار دهند.

وکیل مهاجرت چیست؟

وکیل مهاجرت شخصیست که قوانین مربوط به مهاجرت کشور مقصد، کاملا واقف است و کسانی که قصد مهاجرت به آن کشور را دارند را کمک می‌کنند تا ویزا و در ادامه، اقامت آن کشور را از آن خود بکنند. این اشخاص با تخصص خود می‌توانند در مواقع خاص از موکل خود دفاع کرده و پرونده را با موفقیت به اتمام برسانند. 

وکیل مهاجرت کیست؟

شما برای مهاجرت نیاز دارید که از قوانین و مقررات مربوط به دو کشور مبدا و مقصد آگاهی کامل داشته باشید تا راحت‌تر تصمیم بگیرید، با این حال ممکن است که شما نتوانید دررابطه با گرین‌کارت، درخواست ویزا، گرفتن تابعیت، شرایط خروج یا اشتغال به کار در کشور مورد نظر اطلاعات جامعی به دست بیاورید پس باید از یک نفر کمک بگیرید. بهترین شخصی که می‌تواند شما را کمک کند، وکیل مهاجرتی است.
برای آن‌که به خوبی متوجه شوید کار وکیل مهاجرتی چیست، بگذارید ابتدا تعریف جامع از وکیل مهاجرتی بگوییم؛ وکیل مهاجرت که در انگلیسی به آن «Immigration Representative» می‌گویند به معنای نماینده مهاجرت است. می‌توان این‌گونه هم تعبیر کرد؛ کسی است که در امور مهاجرت تخصص دارد و وکالت فرد را در این زمینه به عهده می‌گیرد. 
در کشور ایران برای وکلا دروس تخصصی برای گذراندن این حوزه، وجود ندارد و آن‌ها می‌توانند پس از اخذ وکالت در کلیه دفاتر حقوقی و مهاجرتی مشغول به کار شوند. با توجه به آن‌که در کشور ایران وکیل مهاجرت وجود ندارد، وکلا براساس قانون وکالت و صلاح‌دید دادگستری می‌توانند در رابطه با مسائلی مانند اخذ ویزا، پذیرش تحصیلی، گرین کارت، ازدواج با اتباع بیگانه و دیگر مسائل به افراد مشورت دهند.

 

وکیل خوب برای مهاجرت کردن

پروسه مهاجرت طولانی و گاهی طاقت‌فرسا است، بنابراین به شخصی نیاز دارید که از صفر تا صد این کار، کنارتان باشد و شما را راهنمایی کند. پیشنهاد ما به شما گرفتن مشاوره از وکلای مهاجرت موسسه آوای وکلا است؛ چرا که به تمامی پیچ و خم‌های این کار آگاهی دارند. با این حال لازم است برای رسیدن به موفقیت در این زمینه لازم است بعد از فهمیدن چیستی وکیل مهاجرت، به ویژگی‌های او هم پی ببرید تا انتخابی صحیح داشته باشید.

مهم ترین ویژگی وکیل مهاجرتی

مهم‌ترین ویژگی که یک وکیل مهاجرتی در این زمینه باید داشته باشد، داشتن ارتباط قوی با وکلای داخل کشور مقصد است، تنها به این خاطر که قوانین داخلی و بین‌المللی مدام در حال تغییر و دست‌خوش روابط سیاسی کشورها است. ویژگی دیگری که می‌توان از آن یاد کرد، اطلاع داشتن از قوانین مهاجرتی کشور مقصد است که یک وکیل خبره باید به آن تسلط داشته باشد تا پرونده مهاجرتی را طبق آخرین اخبار کشور مقصد پیش ببرد.
همان‌طور که در بندهای بالاتر هم اشاره کردیم، دانش فنی و تخصصی وکیل مهاجرت از دیگر ویژگی‌های مهم او محسوب می‌شود که همواره باید به‌روز باشد. توجه داشته باشید که وکیل مهاجرتی خوبی باید دارای مدرک دانشگاهی و پروانه وکالتی معتبر باشد. در آخر مهم‌ترین ویژگی یک وکیل مهاجرت داشتن دفتر حقوقی است تا افراد به راحتی بتوانند به آن‌ها اعتماد کنند. در نظر داشته باشید که برخی از موسسات حقوقی، خدمات مشاوره حقوقی آنلاین هم در امور حقوقی ارائه می‌دهند. در نتیجه برای انتحاب وکیل خوب برای مهاجرت کردن تمام ویژگی‌های گفته‌شده در بالا را در نظر بگیرید.

وکیل مهاجرت در تهران

تماس با وکیل مهاجرتی | 02146135877

مهاجرت همیشه مسیری تازه به روی افراد باز می‌کند اما کلی سوال هم با خود به دنبال دارد. سوالاتی مانند بهترین وکیل مهاجرت در تهران کیست؟ به چه موسسه حقوقی می‌توان اعتماد کرد؟ آیا می‌توان در این راه موفق بود و هزاران سوال دیگر. بهترین کار در ابتدای راه آن است که شما هدف خود را از مهاجرت مشخص کنید تا بهتر بتوانید وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید.
بدانید که مهم‌ترین نقش یک وکیل مهاجرت خوب آن است که با دانش فنی و تخصصی خود تمام ابهامات موجود را برای شما برطرف کرده و با راهنمایی‌های لازم از به هدر رفتن پول و زمان شما جلوگیری کند. در تهران و دیگر شهرهای بزرگ، موسسات حقوقی و وکیل مهاجرت‌های خوبی وجود دارند، با این حال اگر شما خواهان آن هستید که با یک وکیل مهاجرت در تهران ارتباط بگیرید، تنها کافیست با مشاوران موسسه حقوقی آوای وکلا در ارتباط باشید. آن‌ها با ارائه تمامی خدمات آنلاین و  مشاوره حقوقی حضوری در این زمینه می‌توانند شما را راهنمایی کنند.

وکیل مهاجرت ترکیه

تماس با وکیل مهاجرتی در ترکیه | 02146135877

این روزها با وجود فشارهای اقتصادی فراوان، بسیاری از افراد برای کار، تحصیل و زندگی به مهاجرت روی آورده‌اند. یکی از شهرهای محبوب ایرانی‌ها برای مهاجرت، شهر ترکیه است؛ چرا که شباهت‌های فرهنگی بسیاری بین این دو کشور وجود دارد. دلیل دیگر آن، مراحل اخذ اقامت ترکیه نسبت به کشورهای اروپایی و آمریکایی بسیار آسان‌تر است.
ممکن است با توجه به دو دلیل گفته‌شده در بالا سوالات زیادی در این رابطه برای افراد به وجود بیاید، بنابراین بهترین کار گرفتن راهنمایی از وکیل مهاجرت ترکیه است که به خوبی با قوانین کشور آشنا باشد. کار وکیل مهاجرتی ترکیه بررسی شرایط اقتصادی، سیاسی و آموزشی ترکیه است تا درصورت لزوم همراه شما در اخذ ویزای اقامت ترکیه باشد. بهترین کار مشورت با وکیل مهاجرت موسسه حقوقی آوای وکلا است تا تمامی سوالات شما را پاسخ بدهند. این سوالات ممکن است در زمینه‌های زیر باشد:

 • شرایط اقامت در ترکیه   
 • شرایط اقامت به ترکیه از طریق کار   
 • شرایط اقامت در ترکیه از طریق تولد   
 • شرایط اقامت به ترکیه از طریق تحصیل   
 • آشنایی با انواع حساب‌های بانکی بین‌المللی   
 • چگونگی باز کردن حساب در ترکیه به همراه اقامت   
 • شرایط اقامت کار به ترکیه از طریق سرمایه‌گذاری

وکیل مهاجرت اروپا

افراد بسیاری برای مهاجرت کشورهای اروپایی را انتخاب می‌کنند، اما از این موضوع غافل هستند که با انتخاب یک وکیل مهاجرت اروپا، راحت‌تر می‌توانند کار خود را پیش ببرند و در زمان و هزینه صرفه‌جویی کنند. مهاجرت به اروپا نیز مانند دیگر مهاجرت‌ها با توجه به اهداف خاصی صورت می‌گیرد؛ مانند تحصیل، سرمایه‌گذاری یا اقامت. نتیجه می‌گیریم برای این مورد هم وجود وکیل برای مهاجرت به اروپا ضروری است. وکلای مهاجرتی به راحتی با دانش و قدرت ارتباطی خود می‌توانند راه مهاجرت برای افراد را هموار کنند.
همواره وجود وکیل مهاجرت به اروپا در تهران ضروری است تا در صورت لزوم شرایط فرد متقاضی را بررسی و راهنمایی‌های لازم را به او بکند. با این کار وکیل به فرد کمک می‌کند تا درک درستی از مراحل، مدارک و هزینه‌های مهاجرت قانونی به دست بیاورد. ضرورت وکیل مهاجرت به اروپا آن‌جا مشخص می‌شود که قوانین مهاجرتی اروپا مدام در حال تغییر است و افراد قبل از مهاجرت باید از تمامی قوانین آگاهی داشته باشند تا متحمل خسارت و زیان نشوند.

برای آن‌که مهاجرتی امن به کشورهای اروپا و ترکیه داشته باشید، بهتر است همواره از وکلا و مشاوران حقوقی مشورت بگیرید. پیشنهاد ما به شما مشورت با وکیل مهاجرت موسسه حقوقی آوای وکلا است که با در اختیار داشتن مجرب‌ترین وکلا، همیشه راه‌گشای شما هستند.

وکیل مهاجرت به آلمان

تماس با وکیل مهاجرتی به آلمان | 02146135877

آلمان همیشه بعد از آمریکا یکی از مقصدهای مهاجرت برای ایرانیان به حساب می‌‌آید چرا که از نرخ بیکاری پایینی نسبت به دیگر کشورهای صنعتی اروپایی برخوردار است. دلایل دیگری که ایرانی‌ها را به سمت کشور آلمان ترغیب می‌کند؛ وجود دانشگاه‌های عالی این کشور، زندگی ایده‌آل و رفاه بالای مردمان آن است.
کشور آلمان با توجه به متمرکز بودن بر نوآوری‌ها، افراد تحصیل‌کرده بسیاری را از کشورهای اطراف به سمت خود جذب کرده است که طبق آمار به‌دست آمده از دبیرخانه شورای ملی ایرانیان خارج از کشور، سهم ایرانیان تا سال 2021، حدود 319 هزار ایرانی در کشور آلمان و شهرهای آن است. شما برای مهاجرت به این کشور صنعتی به وکیل مهاجرت نیاز دارید، اما چرا و چگونه می‌توان بهترین وکیل مهاجرت به آلمان را یافت؟
برای مهاجرت به این کشور روش‌های متعددی وجود دارد که هر کدام قوانین مختص به خود را دارد، بنابراین شما برای آشنایی با آن‌ها باید از وکیل مهاجرتی کمک بگیرید که به همه این‌ قوانین آشنایی داشته باشد. شما با کمک وکیل مهاجرت به آلمان پروسه کاری خود را راحت‌تر و سریع‌تر می‌توانید پیش ببرید. تخصص وکلای مهاجرت کشورهای اروپایی؛ آشنایی با نحوه اجرایی قانون جامعه اتحادیه اروپا در سطح ملی، درک منابع قانونی اروپا و آگاهی از جدیدترین تغییرات اعمال‌شده در قوانین مهاجرتی کشور آلمان است. پیشنهاد ما به شما مشورت با موسسه‌ حقوقی آوای وکلا است که با مشاوران و وکلای مجرب آماده پاسخ‌گویی به تمام سوالات شما در هر ساعت از شبانه‌روز است.

وکیل مهاجرت به کانادا

تماس با وکیل مهاجرتی به کانادا | 02146135877

کانادا بعد از آمریکا از مهم‌ترین کشورهای مقصد برای ایرانیان به حساب می‌آید که به دلایل گوناگون خواهان اقامت در آن‌جا هستند. این کشور مقصد بسیاری از سرمایه‌گذران و قشرهای تحصیل‌کرده از سراسر دنیا به خصوص ایران است، اما آیا می‌توان بدون آشنایی با قوانین این کشور به آن مهاجرت کرد؟ قطعا جواب منفی است، بنابراین همراهی یک وکیل مهاجرت به کانادا کنارمان حس می‌شود. شما برای آن‌که بتوانید با وکیلی در این حوزه مشورت داشته باشید، بهتر است با موسسه‌های حقوقی خوبی در تهران و دیگر شهرهای بزرگ در ارتباط باشید.
اگر شما با توجه به هدف‌تان کشور مقصد را کانادا انتخاب کرده‌اید، بهتر است با بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران مشورت داشته باشید که شما را از تمامی قوانین موجود در آن کشور آگاه کند؛ چرا که داشتن یکی از شرایط زیر کار شما را سخت‌تر می‌کند. شرایطی مانند:

 • داشتن سوء‌پیشینه
 • داشتن سابقه ریجکت شدن ویزا
 • عدم سواد کار با اینترنت و آشنایی با مراحل مهاجرت
 • داشتن روش‌های مهاجرتی با نرخ بالای ریجکت شدن

با توجه به مسائل گفته‌شده در بالا شما به یک وکیل مهاجرت به کانادا در تهران نیاز دارید که می‌توانید از مشاوران حقوقی موسسه آوای وکلا در این زمینه راهنمایی بگیرید.

وکیل مهاجرت انگلستان

تماس با وکیل مهاجرتی به انگلستان | 02146135877

انگلستان نیز مانند دیگر کشورهای اروپایی مقصد مهاجران زیادی است که به دلایل مختلف به آن‌جا روی می‌آورند. در بندهای بالا بر وجود وکیل مهاجرت متخصص بسیار تاکید کردیم؛ چرا که آن‌ها با بررسی شرایط‌، بهتر می‌‌توانند شما را راهنمایی کنند که چه نوع ویزایی مناسب است یا برای رفتن به چه مدرک معتبری نیاز دارید. از دیگر دلایلی که برای همراهی یک وکیل مهاجرت به انگلستان می‌توان آورد، صرفه‌جویی در وقت و هزینه است.
افراد به احتمال زیاد به تنهایی نمی‌توانند از بررسی شرایط مهاجرت به انگلستان بربیایند، چرا که ویزاهای مختلفی برای مهاجرت به این کشور تعریف شده است؛ ویزای کار، ویزای توریستی و گردشگری، ویزای شهروندی، ویزای تحصیلی و ویزای ازدواج. هر یک از این‌ ویزاها قوانین خود را دارند که تنها وکیل مهاجرت به انگلستان اطلاعات کامل و جامعی از آن دارد. شما برای آن‌که بتوانید از مزایا، معایب، رسیک‌ها، هزینه‌های تقریبی، مدت زمان پروسه مهاجرت  و مدارک مورد نیاز برا ی مهاجرت به انگلستان اطلاعات لازم را به دست بیاورید، تنها کافیست با وکلای مهاجرتی موسسه حقوقی آوای وکلا تماس داشته باشید.
وکیل مهاجرت به انگلستان در موقعیت‌های مختلف به شما می‌توانند کمک کنند، این موقعیت‌ها عبارتند از:

 • مهاجرت کاری
 • مهاجرت ازدواج
 • مهاجرت تحصیلی
 • مهاجرت سرمایه‌گذاری 

وکیل مهاجرت آمریکا در تهران

کشور آمریکا به دلایل مختلفی همیشه جزء اولین مقصدهای مهاجرت بوده است اما هیچ‌گاه فرد به تنهایی از عهده تمامی کارها در پروسه مهاجرت به این کشور برنمی‌آید، بنابراین برای مهاجرت به آمریکا و اخذ ویزا برای آن، همراهی یک وکیل مهاجرت بسیار مهم است. وکلای بسیاری در خصوص مهاجرت به آمریکا فعالیت می‌کنند اما آیا آن‌ها به خوبی می‌توانند از عهده کار شما بربیایند. ابتدا لازم است که شما بعد از مشخص کردن هدف خود برای مهاجرت به این کشور و نوع ویزای درخواستی خود با یک وکیل مهاجرت آمریکا در تهران آشنا شوید تا پرونده شما را به عهده بگیرد.
ویزای آمریکا به دو بخش ویزای غیرمهاجرتی آمریکا و ویزای مهاجرتی آمریکا تقسیم می‌شود و هر کدام شرایط و قوانین مربوط به خود را دارند. در این موقعیت بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید، صحبت با یک وکیل مهاجرت آمریکا در تهران یا دیگر شهرهای بزرگ است تا به خوبی شما را راهنمایی کنند. شما همواره این نکته را در نظر داشته باشید که یک وکیل مهاجرتی به آمریکا برای آن‌که بتواند شما را در جریان پروسه‌تان راهنمایی کند، باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

 • راهنمایی‌های صحیح درارتباط با پرونده
 • برقراری ارتباط با سایر وکلای بین المللی
 • سابقه و تجربه کافی در زمینه وکالت مهاجرتی
 • تسلط کامل نسبت به قوانین و شرایط پرونده مهاجرتی

دفتر مهاجرتی آمریکا در تهران

این روزها به دلایل مختلف افراد خواهان مهاجرت به کشورهای اروپایی و آمریکایی هستند اما مسئله ای که همیشه مطرح می‌شود، این است که چگونه پروسه مهاجرت را پیش ببریم؟  با توجه به سوال مطرح‌شده و افزایش تقاضای مهاجرت، دفاتر مهاجرتی زیادی در تهران و دیگر شهرهای بزرگ ایران فعالیت خود را آغاز کردند. از آن‌جا که همیشه در هر کسب‌و‌کاری افزاد سودجو و کلاه‌بردار وجود دارد، شما برای پیش بردن پروسه مهاجرت خود باید به شناخت کاملی از دفتر مهاجرتی یا وکیل مهاجرتی خود برسید.
پیشنهاد ما به شما برای پیش بردن کارهایتان در زمینه مهاجرت، دفتر مهاجرتی آوای وکلا است. این دفتر مهاجرتی با در اختیار داشتن انواع وکلای مهاجرتی کشورهای ترکیه، کانادا، آمریکا و... می‌توانند راه‌گشای کار شما باشند. این دفتر مهاجرتی با ارائه خدمات آنلاین و برگزاری ویدیوکنفرانس می‌توانند به شما در زمینه‌هایی مانند ویزای توریستی آمریکا، سرمایه‌گذاری در آمریکا، گرین کارت خانوادگی و دیگر مسائل مشاوره دهند.

شماره تماس وکیل مهاجرت

مهاجرت به کشورهایی مانند آمریکا، انگلستان یا کانادا به دلایل بسیاری همانند کاری، ازدواج و تحصیلی صورت می‌گیرد، اما پیش بردن تمام کارهای مهاجرت به تنهایی امکان‌پذیر نیست. برای این کار شما نیاز به یک وکیل مهاجرت دارید که به خوبی با تمامی قوانین داخلی و بین المللی آشنایی داشته باشد و بتواند چالش‌های پیش‌روی شما را به درستی حل کند. شما برای آن‌که ابتدا تشخیص دهید که چه نوع مهاجرتی برای شما مناسب است، نیاز به یک شماره تماس وکیل مهاجرت مجرب دارید تا راه‌کارهای عالی پیش‌روی‌تان قرار دهد.
برای آن‌که سختی‌های کار مهاجرت برای شما آسان شود، بهترین کار آن است با یک موسسه حقوقی خوب در ارتباط باشید تا بتوانید از مشورت‌ها و توصیه‌‌های وکلای مجرب آن‌ها بهره بگیرید. همان‌طور که متوجه شدید برای مهاجرت به هر کشوری نیاز است که با وکیل مهاجرت با آن کشور صحبتی داشته باشید تا شما را به صورت کامل با قوانین‌های به روز شده کشور مقصد آگاه کند. شما برای آن‌که شماره تماس وکیل مهاجرت در ایران را به دست بیاورید، تنها کافیست که با مشاوران حقوقی و وکلای با سابقه موسسه حقوقی آوای وکلا صحبت داشته باشید.

برای مشاهده صفحه مربوط به وکیل تلفنی روی لینک مربوطه کلیک کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین

هزینه وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت، وکیلی است که به صورت تخصصی در قانون مهاجرت دانش داشته و به فعالیت در آن حوزه می‌پردازد. پیش بردن جریان مهاجرت برای شما کاری پیچیده و زمان‌بر است اما در صورت داشتن یک وکیل مهاجرت خوب، می‌توانید در زمان و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. با این حال بزرگ‌ترین چالشی که افراد با آن مواجه می‌شوند، هزینه وکیل مهاجرت است که بسته به شرایط، متفاوت است.
شما در نظر داشته باشید که هزینه وکیل مهاجرتی متناسب با میزان پیچیدگی کیس محاسبه می‌شود. به صورت کلی اکثر وکلا برای دادن مشاوره بیشتر از 2000 دلار نمی‌گیرند. در این میان اگر شما به مشورت زیادی برای این منظور نیاز داشته باشید، ممکن است هزینه‌ای بین 1500 تا 3000 دلار بپردازید. جالب آن است که هزینه مشاوره حقوقی و پر کردن فرم‌های مربوطه به صورت جداگانه محاسبه می‌شود. برای آن‌که به درستی از هزینه وکیل برای مهاجرت خود آگاه شوید، بهتر است به صورت حضوری یا مجازی با وکلای متخصص موسسه حقوق آوای وکلا مشورت کنید.

چگونه وکیل مهاجرت شویم؟

وکیل مهاجرت که در انگلیسی «Immigration Representative» معنا می‌شود در اصطلاح به آن نماینده مهاجرت می‌گویند. می‌توان این‌گونه هم تعبیر کرد؛ کسی است که در امور مهاجرت تخصص دارد و وکالت فرد را پیش بردن امور مهاجرتی به عهده می‌گیرد. برای دانشجویان رشته حقوق همیشه این سوال مطرح است که چگونه وکیل مهاجرت در ایران بشویم؟ باید بدانید که برای وکیل مهاجرت شدن در کشور ایران، رشته وکیل مهاجرت وجود ندارد و نیازی به گذراندن دروس تخصصی در این حوزه نیست.
آن‌ها در دانشگاه به خوبی حقوق بین‌الملل آشنا می‌شوند تا بتوانند پس ازاخذ وکالت در کلیه دفاتر حقوقی و مهاجرتی مشغول به کار شوند. با توجه به آن‌که در کشور ایران وکیل مهاجرت وجود ندارد، وکلا براساس قانون وکالت و صلاح‌دید دادگستری می‌توانند در رابطه با مسائلی مانند اخذ ویزا، پذیرش تحصیلی، گرین کارت، ازدواج با اتباع بیگانه و دیگر مسائل به افراد مشورت دهند.
ناگفته نماند که رشته حقوق به دلیل گستردگی در تمامی ابعاد، سوالات و چالش‌های بسیاری در ذهن افراد به ویژه دانشجویان به وجود می‌آورد؛ مهم‌ترین سوال افراد آن است که چگونه وکیل شویم و در این حوزه به فعالیت بپردازیم؟ یا بعد از گذراندن دروس مرتبط و گرفتن پروانه وکالت، چگونه وکیل شرکت شویم. شما قبل از هر اقدامی برای یافتن پاسخ‌های خود نیاز است که با یک موسسه حقوقی مشورت کنید.

درآمد وکیل بین المللی در ایران

وکالات مانند رشته پزشکی از شغل‌های پردرآمد در ایران محسوب می‌شود، تا جایی پدر و مادرها فرزندان خود را به خواندن رشته حقوق در دانشگاه تشویق می‌کنند. وکالت شاخه‌های گسترده‌ای را شامل می‌شود و موقعیت‌های شغلی بسیاری را برای وکلا در جامعه فراهم کرده است. مهم‌ترین این شاخه‌ها وکیل بین الملل، وکیل مهاجرت و وکیل شرکت است که هر کدام درآمدهای متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند. هر یک از این شاخه‌ها برای خود تعریف و فعالیت جداگانه‌ای می‌طلبد.  
مهم‌ترین سوالی که برای افراد مطرح می‌شود، آن است که درآمد وکیل بین الملل در ایران چقدر است، سوالی که به درستی نمی‌توان پاسخی برای آن پیدا کرد؛ چرا که میزان درآمد این وکلا به مسائل مختلفی مانند موقعیت، تحصیلات، تجربه، مهارت، جنسیت، آشنایی با قوانین بین المللی و موقعیت مکانی بستگی دارد. در نتیجه قبل از استخدام وکیل بین المللی، حتما با موسسات حقوقی بسیاری مشورت کنید تا از میزان حقوق آن‌ها اطلاع پیدا کنید.

دوره های آموزشی مهاجرت

مسئله مهاجرت این روزها در بین افراد بسیار مطرح می‌‌شود و پیچیدگی‌های بسیاری دارد که نیاز به آموزش دارد. شما با دیدن دوره های آموزشی مهاجرت در اکثر مواقع خود به تنهایی می‌توانید کارهایتان را در زمینه مهاجرت پیش ببرید. مهم ترین مزیت این دوره‌ها آن است که یک مهاجرت اصولی و حرفه‌ای را در زندگی خود تجربه کنید. می‌توان دوره‌های آموزشی مهاجرت را از این دید، نگاه کرد که افراد بدون آن‌که به موسسه مهاجرتی هزینه‌ای پرداخت کنند، کار خود را پیش می‌برند.   
افرادی که قصد مهاجرت دارند، نیاز به راهنمای کامل دارند تا بتوانند به آسانی تمام پیچیدگی‌ها و سختی‌های امور مهاجرتی را پشت سر بگذارند. با این حال اگر شما امور مهاجرتی خود را به یک وکیل مهاجرتی هم بسپارید، باز هم می‌توانید در این دوره‌ها شرکت کنید؛ چرا که آگاهی و اطلاعات به دست آمده از این دوره‌ها، منجر به جلوگیری از هر گونه سواستفاده از سوی موسسه حقوقی می‌شود.
در این محتوا به خوبی با مشکلات و پیچیدگی‌های کار وکلا آشنا شدید، با این حال گاهی سوالات و چالش‌هایی در ذهن به صورت حل‌نشده باقی می‌ماند که برای این منظور می‌توانید با مشاوران موسسه حقوقی آوای وکلا مشورت داشته باشید.

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}