مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین

نرخ حقوقی وکالت

مشخصاً تعیین هزینه برای خدمات حقوقی یک موضوع مهم است که نه تنها هنگام تأسیس دفتر خود، بلکه در طول عمر شرکت حقوقی شما باید در نظر گرفته شود. روش های مختلفی برای قیمت گذاری هزینه ها وجود دارد. برخی از روش ها به محاسبات سنگین نیاز دارند، در حالی که برخی دیگر صرفاً از شما می خواهند که بازار را بررسی کنید تا به تعیین هزینه های خود کمک کنید.

نرخ مشاوره حقوقی در آوای وکلا

هزینه وکیل ساعتی‌

به عنوان بخشی از تعیین روش قیمت گذاری که می خواهید برای تعیین هزینه های خود استفاده کنید، باید گزینه های قیمت گذاری موجود را در نظر بگیرید. روش های مختلفی برای دریافت مشاوره حقوقی شما وجود دارد - هزینه وکیل ساعتی‌، هزینه احتمالی، نرخ ثابت یا ساختار جایگزین. این روش ‌ها با توجه به شرایط موجود می‌تواند متغیر باشد تا برای شما بهترین انتخاب باشد. وکیل ساعتی یکی از مواردی است که در بالا ذکر شده و امکان بهره‌مند شدن از مشاوره حقوقی به این شکل توسط آوای وکلا برای شما فراهم شده.

گروه مشاوره حقوقی

گروه مشاوره حقوقی نوعی گروه وکالت است که برپایه ارائه مشاوره حقوقی انجام میگیرد و بسیاری از مشاوره ها ممکن است درباره مسائل مختلفی مانند مسائل خانوادگی، ازدواج، مهریه، حضانت، مهاجرت، کیفری و... باشد که در هریک از رشته ها باید وکلای متخصص و مربوط به آن باید نظارت کنند و مشاوره ای مربوط به آن را ارائه نمایند.

تعرفه حق مشاوره وکیل

در ارتباط با تعرفه حق مشاوره وکیل پایه یک و ارزیابی روش‌های مختلف قیمت‌گذاری، همچنین باید تعیین کنید که آیا می‌خواهید از صورت ‌حساب ساعتی، هزینه‌های احتمالی، کارمزد ثابت یا ساختار کارمزد جایگزین استفاده کنید. در موارد حقوقی که مراجعه کنندگان جهت مشاوره حقوقی به وکیل دادگستری مراجعه کرده و یا پرونده حقوقی خود را می خواهند جهت مشاوره حقوقی نشان وکیل دهند و یا از این قبیل مشاوران و یا وکلا موظف به دریافت حق و زحمه وکالت می باشند.

مشاهده صفحه مربوط به «وکیل کیفری» کلیک کنید.

هزینه ثابت و نگهدارنده

به عنوان بخشی از تعیین میزان هزینه‌ای که دفتر وکالت کوچک شما باید برای کارتان از مشتری دریافت کند، باید گزینه‌های مختلف قیمت‌گذاری، مانند صورت‌حساب ساعتی، هزینه‌های احتمالی، هزینه‌های ثابت، و ساختارهای هزینه جایگزین را نیز در نظر بگیرید.

مشاوره حقوقی فوری

مشاوره حقوقی فوری، عموما ممکن است برای هر کسی پیش بیاید که در طول شبانه روز و یا در طول روز یک کار حقوقی فوری برایشان پیش بیاید و نیاز به مشاوره حقوقی فوری داشته باشند. برای مشاوره حقوقی فوری باید گفت بسیار از موسسه های حقوقی مانند آوای وکلا ساعت کاری حقوقی خود را جهت بهبود شرایط عالی برا دادجوهای محترم به 24 ساعت سیکل داده است و در تمام طول روز منتظر پاسخ گویی به مسائل حقوقی و قانونی شما می باشند.

مشاوره آنلاین حقوقی

اگر شما سوالات حقوقی دارید و دنبال یک مشاور حقوقی آنلاین هستید، در آوای وکلا شما میتوانید با وکیل آنلاین در ارتباط باشید. تمامی خدمات مشاور حقوقی آنلاین مانند مشاور حقوقی حضوری می باشد. اما باز هم پیشنهاد آوای وکلا مشاوره به صورت حضوری است.

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی یک از سریع ترین روش‌ها برای کسب اطلاعات از یک مشاور حقوقی با تجربه می باشد؛ این روش برای افرادی که زمان محدودی دارند و نمی توانند برای جلسه حضوری وقت بگذارند بسیار مناسب و به صرفه است. البته هزینه مشاوره حقوقی تلفنی هم یکی از فاکتورهای تاثیرگذار در این انتخاب نسبت به مشاوره حقوقی حضوری است که به نسبت آن هزینه کمتری پرداخت می شود. با توجه به جدول زیر، برای هزینه مشاوره حقوقی تلفنی با توجه به زمانی که صرف مشاوره می شود، رقم متغیر است. می توانید با مراجعه به جدول اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورید.

پیشنهاد می‌کنیم صفحه مربوط به وکیل تلفنی را مشاهده کنید.

مشاوره حقوقی حضوری

بهترین نوع مشاور حقوقی، مشاوره حقوقی حضوری می باشد که هم از کیفیت و هم از کمیت بسیار بالایی برخوردار است. شما با مراجعه به مشاور حقوقی حضوری آوای وکلا میتوانید با وکیل متخصص خود به صورت حضوری مشاوره دریافت نمایید و از خدمات بهتری بهره مند خواهید شد. پیشنهاد ما این است اگر شرایط مراجعه به صورت حضوری ندارید از مشاوره حقوقی آنلاین و یا مشاوره حقوقی تلفنی بهره مند شوید.

هزینه مشاوره حضوری با وکیل

هزینه مشاوره حضوری با وکیل یکی از مهم ترین مسائلیست که باید قبل از انجام مشاوره به ان بپردازیم. بسیاری از هزینه‌های مشاوره حضوری با وکیل طبق یک نرخ مشخص انجام می شود و باید آن را حتما از مشاوران پرسید.

مشاور حقوقی ازدواج

تمامی افرادی که ازدواج میکنند شاید خیلی به ندرت در مورد حق و حقوق خود در قبل و بعد از ازدواج اطلاع داشته باشند و بی آنکه مطالعه ای کنند سند ازدواج خود را امضا میکنند ولی ما به شما پیشنهاد میکنیم قبل از ازدواج با حق و حقوق ازدواج خود در آوای وکلا آشنا شوید تا خدایی نکره بعد از ازدواج به مشکلات کمتری برخورد کنید. همچنین پیشنهاد می‌شود حتما صفحه مربوط به «وکیل مهریه» را بررسی کنید.

حق مشاوره وکیل سال 1401

در واقع هزینه مشاوره وکیل که شما به عنوان حق الوکاله یا هرینه وکالت به وکیل پرداخت میکنید میزان اندازه متفاوتی بین وکیل ها دارد که با توجه به حق الوکاله که در چه زمینه ای می باشد باز هم قیمت حق مشاوره تغییر خواهد کرد پس نمیتوان به صورت دقیق گفت که حق مشاوره حقوقی چقدر است و یا به چه صورت می باشد. از آنجایی که این تعرفه متغیر است، شما می توانید برای اطلاع دقیق از تعرفه مشاوره حقوقی 1400 و همچنین هزینه مشاوره وکیل 1401 با آوای وکلا در ارتباط باشید.

مشاوره وکیل تلفنی رایگان 24 ساعته

مشاوره وکیل تلفنی رایگان 24 ساعته یکی از بهترین مواردیست که میتوان در مراحل اولیه ی پرونده های حقوقی از ان بهره گرفت. 

مشاوره حقوق ملکی

در مشاوره مخصوص با املاک و معاملات ملکی ممکن است طرفین به مشکل بخورند و حق طرفین ضایع شود. در این مقطع بهترین کار، استخدام و مشاوره از یک وکیل املاک است. چرا که با تخصص خود در زمینه معاملات ملکی می‌تواند گره از کار پرونده باز کند و حقو وحقوق موکل خود دفاع کند.

دفتر مشاوره حقوقی

یکی از وظایف اصلی هر موسسه حقوقی پاسخگویی به سوالات حقوقی در دفتر مشاوره حقوقی می باشد همچنین یک وکیل باید تسلط به قوانین جامعه می باشد. با مراجعه به دفتر حقوقی آوای وکلا می توانید به صورت تخصصی با وکلا و مشاورین آوای وکلا مشاوره دریافت نمایید. این امر بدیهی است که دفتر مشاوره حقوقی از الزامات مهم یک وکیل می باشد. در دفتر حقوقی مراجعه کنندگان می توانند مسائل حقوقی خود را کاملا آگاهانه و با اطمینان کامل در اختیار وکلای دفتر حقوقی قرار دهند.

مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره حقوقی رایگان در، موسسه حقوقی آوای وکلا در تمامی ساعات کاری خود پذیرای شما متقاضیان می باشد ما با به کارگیری مشاورین برتر و موکلین پایه 1 دادگستری پاسخگوی سوالات شما به صورت تلفنی و حضوری می باشیم. شماوره حقوقی آوای وکلا از زمان تماس با مجموعه و موسسه حقوقی و تا معرفی پرونده به وکیل متخصص به صورت رایگان می باشد بعد از ارتباط با وکیل متخصص باید حق الزحمه و دستمزد را پرداخت نمایید.

مشاوره حقوقی تلفنی 909

مشاوره حقوقی تلفنی 909 از دیگر مواردیست که مشتریان میتوانند برای اخذ مشاوره درباره شرایط پرونده خود با وکلای حاذق و متخصص صحبت کنند. در این گونه مشاوره ها صرفا یک مشاوره کوتاه و مختصر درباره شرایط حدودی پرونده در آینده صحبت می‌شود. اما برای مراحل بعدی و تخصصی تر باید حتما یک وکیل درجه یک و تخصصی با دانش وکالت خود روی پرونده نظارت مستقیم داشته باشد.

مشاوره حقوقی آنلاین فوری

با توجه به شرایط کنونی در موسسات حقوقی مشاوره حقوقی آنلاین فوری از خدمات اصلی و بسیار مهمی است که موسسات به خدمات حقوقی خود اضافه کرده‌اند این امر سبب راحتی دادجو های محترم و موکلین شده است. 
با توجه به این که در چندین سال گذشته حق مشاوره تصویب شده قابل قبول مشاورین و وکلا نبوده است و هر بار  به شکلی اعتراض نموده اند نمیتوان به طول قطع هزینه مشخصی برای حق مشاوره تعیین نموده زیرا که هر موسسه حقوقی با موسسه حقوقی دیگر متفاوت است.

÷قیمت  مشاور حقوقینرخ مشاور حقوقی
مشاوره حقوقی حضوری180 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین (به صورت چت)۲۰ تومان
مشاوره حقوقی تلفنی (با توجه به زمان)هزینه (با توجه به زمان)
۱۵دقیقه۴۵ تومان
۲۰ دقیقه۵۵ تومان
۳۰ دقیقه۸۰ تومان 
۱ساعت۱۱۰ تومان
نرخ تنظیم شکواییهاز ۴۰۰ تومان تا ۱میلیون و ۵۰۰ تومان
نرخ تنظیم لایحهاز ۵۰۰ تومان تا ۳ میلیون تومان
نرخ تنظیم اظهارنامه۱۲۰ تومان
حق الزحمه مطالعه پرونده۵ میلیون تومان

هزینه وکیل به عهده کیست؟

وکیل، برای کارهایی که در جهت وکالت برای موکل خود انجام می دهد، حق الوکاله دریافت می کند و این هزینه به طور مشخص در قرارداد وکالت و با توافق طرفین قرارداد یعنی، موکل و وکیل تعیین می شود. این شرایط زمانی رخ میدهد که طرفین بر روی یک مبلغ توافق داشته باشند، اما اگر در قراردادی این توافق انجام نشود، موکل موظف است طبق تعرفه‌ای که توسط قوه قضاییه تعیین شده است، حق وکیل را بپردازد. این مبلغ هر سال متغیر است؛ حق مشاوره وکیل در سال 1401 نسبت به سال قبل با توجه به شرایط افزایش داشته است.

هزینه وکالت مطالعه پرونده

هزینه وکالت مطالعه پرونده به شرایط مختلفی بستگی دارد. اعلام نظر در این خصوص با توجه به چند حالت مورد بررسی قرار می گیرد. اگر به صورت آنلاین اطلاعات پرونده خود را ارسال نمایید مشاوره حقوقی به صورت تلفنی شکل می گیرد. در حالت دوم اگر تمایل به مشاوره حقوقی حضوری داشته باشید، بررسی پرونده شما در یک جلسه و در زمان مشخص انجام می شود. با توجه به شرایط ذکر شده هزینه مشاوره حقوقی حضوری نسبت به حالت دیگر بیشتر می باشد. هزینه مطالعه پرونده در جدول بالا نوشته شده است.

هزینه وکیل مهاجرتی

کسانی که به دنبال راهی برای مهاجرت هستند، قطعا تاکنون راه‌های متفاوتی را برای تحقیق درباره کشور مقصد انجام داده‌اند. یکی از را‌های موجود، مشاوره مهاجرتی می‌باشد که نرخ‌های متفاوتی دارد. اما برای اطلاعات بیشتر می‌توانید صفحه مربوط به «وکیل مهاجرتی» را بررسی کنید و درصورت نیاز با ما تثماس بگیرید.

هزینه وکالت سفته

سفته یک نوع سند و نوشته ای است که از طریق آن شخصی متعهد می شود در زمانی مشخص مبلغ توافق شده را به شخص حقیقی یا حقوقی مذکور بپردازد. در واقع سفته باید ضمن داشتن امضا یا مهر رسمی، مبلغ تعیین شده، تاریخ و گیرنده وجه باشد. در کل می توان گفت که سفته نوعی سند تجاری خاص و حالتی در جهت پرداخت غیر پولی است که امروزه مورد استفاده عموم مردم قرار می گیرد. اما براورده نکردن این توافق می تواند یک دعوی حقوقی در پی داشته باشد تا مشکل پیش آمده بین طرفین دعوی به شکل قانونی حل شود. از آنجا که هر مشکل حقوقی برای حل مشکل نیاز به یک وکیل دارد بهتر است انتخاب مناسبی در جهت وکیل مورد نظر داشته باشیم. البته به طور حتم هزینه وکالت سفته بر میزان رقم ذکر شده در سفته تاثیرگذار است.

هزینه وکالت چک برگشتی

یکی از متداول ترین اسناد قانونی در ایران، چک می باشد که از مزایای و معایب مختلفی برخوردار است. اما یکی از زیادترین دعاوی های حقوقی پیرامون چک صورت می گیرد. زمانی که شخصی از چک استفاده می کند، باید از این موضوع اطمینان داشته باشد که می تواند چک را پاس کند یا خیر. چک برگشتی یا به اصطلاح چک بی محل ممکن است عمدا یا سهوا از شخصی به شخصی دیگر در ازای چیزی داده شود. برگشت خوردن چک می تواند مشکلات حقوقی برای شخص ارائه دهنده داشته باشد و موجب شکایت شود. از این رو برای حل دعاوی حقوقی به وکیل نیاز است و با توجه به رقم ذکر شده در چک‌، هزینه وکالت چک برگشتی متفاوت است. جهت کسب هزینه دقیق و به روز می توانید با آوای وکلا در تماس باشید.

هزینه وکیل برای گرفتن نفقه

نفقه به معنای تأمین نیازمندی های اولیه و ضروری زندگی است. در قوانین ایران نفقه به زن تعلق میگیرد و این قانون بصورت یکسان برقرار است؛ یعنی وضعیت مالی شخص مورد نظر برروی دریافت نفقه تاثیرگذار نیست و به طور حتم به آن زن تعلق میگیرد. نفقه از زمانی که خطبه عقد بین زن و مرد انجام می شود به زن تعلق میگیرد و حق دریافت آن را از همسرش دارد. اگر مردی با داشتن شرایط مالی نفقه زن را نپردازد در دادگاه محکوم می شود. شما بانوان عزیز می توانید برای اطلاع از هزینه وکیل برای گرفتن نفقه با ما در تماس باشید.

قیمت مشاوره حقوقی رقابتی

همانطور که در جدول بالا مشاهده مینمایید قیمت مشاوره حقوقی در سال 1401 نوشته شده است. قیمت و هزینه مشاوره حقوقی حضوری 180 هزارتومان است، این در حالی است که قیمت مشاوره حقوقی تلفنی بر اساس زمان محاسبه میشود، هزینه مشاوره حقوقی تلفنی با مشاوران و وکلای عالی رتبه آوای وکلا برای هر یک ربع، 45 هزار تومان، برای بیست دقیقه مشاوره حقوی 55 هزار تومان و برای نیم ساعت 80 تومان در نظر گرفته شده و این در حالی است که برای مشاوره حقوقی میتوانید یک ساعت زمان رزرو نمایید اما تنها 110 تومان پرداخت نمایید که با توجه به دیگر مشاوران حقوقی این قیمت بسیار مناسب است. اما ما تنها به شما مشاوره نخواهیم داد بلکه شما را تا انتهای مسیر پشتیبانی خواهیم کرد. قیمت خدمات حقوقی با توجه به تخصصی که ما سالها در این زمینه داریم بسیار گران است. اما قیمت های رقابتی ما در کنار دانش و آگاهی تخصصی وکلای مجموعه حقوقی آوای وکلا باعث شده است که از سراسر ایران زمین، پیر یا جوان شرق یا غرب با ما تماس بگیرند و پس از مشاوره های دقیق و آگاهانه کیس های حقوقی خود را به ما بسپارند.

سوالات متداول

مدت زمان مشاوره حقوقی چقدر است؟ و چه هزینه ای باید برای آن پرداخت کرد؟

مشاوره حقوقی طبق مشکل پیش آمده می تواند از 5 دقیقه الی یک ساعت طول بکشد. با توجه به این موضوع میتواند نرخ مشاوره حقوقی از 20/000 هزار تومان شروع یابد و متناس با مشکل افزایش یاد.

هزینه وکیل به عهده کیست؟

وکیل، برای کارهایی که در جهت وکالت برای موکل خود انجام می دهد، حق الوکاله دریافت می کند و این هزینه به طور مشخص در قرارداد وکالت و با توافق طرفین قرارداد یعنی، موکل و وکیل تعیین می شود.

کدام مشاوره بهتر است حضوری یا تلفنی؟

به طور قطع مشاوره حقوقی حضوری بهتر است اما برای مشاوره سریع و بررسی های اولیه بهتر است اول به صورت مشاوره حقوقی تلفنی با مشاورین و وکیل ها صحبت نمایید.

قیمت مشاوره حقوقی حضوری چقدر است؟

نرخ مشاوره حقوقی حضوری 180 هزار تومان می‌باشد.

قیمت نیم ساعت مشاوره حقوقی تلفنی چقدر است؟

نرخ مشاوره حقوقی تلفنی در 30 دقیقه 80 هزار تومان می‌باشد.

آیا رزرو کردن و طرح موضوع در زمان مشاوره تاثیر گذار است؟

بله، زمانی که فرد زمانی را از قبل با مشاور حقوقی تنظیم می کند و مشکل را مطرح می کند، مشاور حقوقی می تواند در کمترین زمان ممکن موضوع طرح شده را بررسی و راهکار های سریعتر و بهتر را پیشنهاد دهد.

مدت زمان مشاوره حقوقی چقدر است؟ و چه هزینه ای باید برای آن پرداخت کرد؟
مشاوره حقوقی طبق مشکل پیش آمده می تواند از 5 دقیقه الی یک ساعت طول بکشد. با توجه به این موضوع میتواند نرخ مشاوره حقوقی از 20/000 هزار تومان شروع یابد
آیا رزرو کردن و طرح موضوع در زمان مشاوره تاثیر گذار است؟
بله، زمانی که فرد زمانی را از قبل با مشاور حقوقی تنظیم می کند و مشکل را مطرح می کند، مشاور حقوقی می تواند در کمترین زمان ممکن موضوع طرح شده را بررسی و راهکار های سریعتر و بهتر را پیشنهاد دهد.
مشاوره تلفنی بهتر است یا حضوری؟
به طور قطع مشاوره حقوقی حضوری بهتر است اما برای مشاوره سریع و بررسی های اولیه بهتر است اول به صورت مشاوره حقوقی تلفنی با مشاورین و وکیل ها صحبت نمایید.
قیمت مشاوره حقوقی حضوری چقدر است؟
نرخ مشاوره حقوقی حضوری 180 هزار تومان می‌باشد.
قیمت نیم ساعت مشاوره حقوقی تلفنی چقدر است؟
نرخ مشاوره حقوقی تلفنی در 30 دقیقه 80 هزار تومان می‌باشد.
هزینه وکیل به عهده کیست؟
وکیل، برای کارهایی که در جهت وکالت برای موکل خود انجام می دهد، حق الوکاله دریافت می کند و این هزینه به طور مشخص در قرارداد وکالت و با توافق طرفین قرارداد یعنی، موکل و وکیل تعیین می شود.
کمیل وکلا
سلام خسته نباشید، نرخ و قیمت مشاوره بر مبنای تخصص و پیچیدگی پرونده حقوقی میتونه متفاوت باشه؟ یا بصورت ثابت مثلا دقیقه ای یا به ازای پرونده خاص محاسبه ای میشه ممنون از شما

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}