مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین

وکیل کیست؟

یک وکیل (که وکیل یا مشاور نیز نامیده می‌شود) حرفه‌ای دارای مجوز است که به دیگران در امور حقوقی مشاوره حقوقی و یا راهنمایی می‌کند. وکلای امروزی می‌تواند جوان یا پیر، مرد یا زن باشند. تقریباً یک‌سوم وکلا، زیر سی و پنج سال سن دارند. تقریباً نیمی از دانشجویان حقوق امروز زن هستند و زنان در‌نهایت ممکن است به اندازه مردان در این حرفه باشند.وکیل کیست و وظایف وکیل چیست؟ مشاوره تلفنی با ومکیل در تهران

وکیل خانواده

وکیل خانواده مسئول رسیدگی به مسائل حقوقی است که بین اعضای یک خانواده ایجاد می‌شود. آنها نماینده مشتریان در دادگاه برای پرونده‌های حقوقی بحث برانگیز در مورد طلاق و خشونت خانگی هستند، اما همچنین بر املاک خانواده نظارت می‌کنند و در زمینه‌هایی مانند فرزندخواندگی و سرپرستی مشاوره حقوقی ارائه می‌دهند.

وکیل نفقه

در حالی که نفقه به پرداخت‌(های) حکم دادگاهی اطلاق می‌شود که در طلاق یا توافق‌نامه جدایی قانونی به همسر یا همسر سابق اعطا می‌شود و به منظور حمایت مالی از طرف مرد می‌باشد، این اصطلاح کمی قدیمی است. اصطلاح مناسبی که اکثر وکلای طلاق برای جدایی قانونی یا طلاق در ایران استفاده می‌کنند، صرفاً جهت ایجاد فراهم بهتر و نگهداری یا حمایت از همسر است. ایده پشت نفقه (نفقه) این است که برای زوجه که درآمد و حمایت کافی فراهم شود تا استانداردهای زندگی مشابهی را که در طول ازدواج از آن برخوردار است، فراهم کند. وکیل نفقه می‌تواند با تسلط کافی بر قوانین حقوقی و خانواده این مسیر را برای شما راحتر کند و راهنمایی ها و مشاوره هایی در این زمینه به شما اعطا نماید.


برای مشاهده صفحه وکیل حضانت، روی لینک مربوطه کلیک کنید.


وکیل طلاق

وکیل طلاق نیز یکی دیگر از شاخه‌های رشته وکالت است که به قوانین و تبصره‌های مربوط به طلاق و ازدواج تسلط کامل دارد و از حق و حقوق موکل خود دربرابر همسر سابق خود دفاع می‌کند. از مزایای داشتن وکیل می‌توان سرعت بخشیدن به روند پرونده و ایجاد عدالت بین طرفین اشاره کرد. وکلای طلاق مسئولیت بسیار سنگینی نسبت به حق و حقوق طرفین و البته فرزند آن‌ها دارد.

وظایف وکیل چیست؟

یک وکیل دارای مجوز وکالت است و موظف است از قانون حمایت کند و در عین حال از حقوق موکل خود نیز حمایت کند. برخی از وظایفی که معمولاً با وکیل مرتبط است عبارتند از: ارائه مشاوره و مشاوره حقوقی، تحقیق و جمع آوری اطلاعات یا شواهد، تنظیم اسناد حقوقی مربوط به طلاق، وصیت نامه، قراردادها و معاملات املاک، و تعقیب یا دفاع در دادگاه. برای مشاهده صفحه مربوط به وکلای املاک کلیک کنید.

با همکاری و هماهنگی آوای وکلا، می‌خواهیم این را فراهم کنیم بهترین خدمات برای مشتریان ما امکان‌پذیر است و رضایت مشتری را همیشه تضمین می‌کند.

برداشتن اولین قدم ممکن است چالش برانگیز باشد، اما ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم کنترل را دوباره به دست آورید. به‌عنوان یکی از ماهرترین شرکت‌های حقوقی تهران، ما یک تیم سخت‌کوش و صریح از افرادی هستیم که قدرت مقابله با افراد بزرگ را داریم. تیم کارشناسان ما در هر مرحله از فرآیند حقوقی در هفت روز در هفته با شما هستند. از ریسک کردن نمی‌ترسیم و می‌دانیم که چگونه اشتباه را اصلاح کنیم. ما با انرژی از فرصتی برای بهبود زندگی مشتریان خود، غیرممکن ها را میپذیریم و به نتایج برجسته می‌رسیم.


با آوای وکلای تماس بگیرید!

دفتر حقوقی آوای وکلا می‌خواهد صداقت و شفافیت را با آگاه نگه داشتن شما به عنوان مشتری در مورد کل فرآیند در تمام مراحل راه را ارتقا دهد.


مشاوره با وکیل آنلاین و وکیل تلفنی در تهران

وکیل مشهد

قانون وسعت بسیار زیادی دارد که برای پیشرفت در آن باید تسلط کافی داشت. برای پیدا کردن یک وکیل در هر شهری باید شما ویژگی های وکیل خوب را بدانید. وکالت به معنی واگذاری است و وکیل شخصی است که آن واگذاری را بر عهده میگیرد. موسسه حقوقی آوای وکلا با داشن بهترین و با تجربه ترین وکیل ها در تمامی شهر ها تلاش می‌کند خدمات حقوقی ارائه دهد.

شماره وکیل

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به مشکل حقوقی بر خورد کرده اید و نیاز به یک مشاوره حقوقی خوب داشته اید. مشکلات حوقی از آنجایی شروع شد که قوانین پیچیدگی خود را پیدا کردن پس از آن درک قوانین برای عموم افراد سخت شد و متخصصین و مشاوران حقوقی برای کمک آمدن، آوای وکلا از همان موسسات حقوقی است که برای کمک و مشاوره حقوقی تخصصی در خدمت شما می‌باشد.


برای مشاهده صفحه وکیل تلفنی، روی لینک مربوطه کلیک کنید.


وکیل زن

در زمان های گذشته رشته های حقوقی و قضایی شغلی برای مردان محسوب میشد و زنان در آن جایگاهی نداشتند. اما با توجه به تجربه ای که توسط زنان رخ داد عموم مردم به این دیدگاه رسیدند که زنان هم در این شغل افراد بسیار کارآمد و موفقی می‌توانند باشند. شاید زنان به دلیل احساسی بودنشان مسائل حقوقی را بسیار بیشتر درک کنند و همین موضوع سبب شده طرفدارن زن وکیل بیش از مردان باشد.

چرا آوای وکلا

  • دستت را می‌گیریم ما تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا اطمینان حاصل کنیم که شما هر مرحله از روند قانونی را درک کرده و با آن راحت هستید.
  • تیم حقوقی ما شامل وکلای حقوقی و مشاوران حقوقی است که در طیف گسترده ای از خدمات حقوقی در طیف گسترده ای از صنایع مجرب هستند.
  • هدف ما این است که شما از هرگونه مشکل حقوقی و یا کیفری جلوگیری کنید، اما در صورت بروز، فورا آنها را حل خواهیم کرد.
  • هدف ما این است که همیشه علایق مشتریانمان را در دل داشته باشیم.
  • ما کارشناسان حرفه ای حقوقی با مدارک دانشگاهی معتبر هستیم.
  • شفافیت و صداقت.

برای مشاهده صفحه وکیل کیفری، روی لینک مربوطه کلیک کنید.


وکیل حقوقی و کیفری، وکیل و مشاوره با وکیل آنلاین

وکیل یاب

تمامی افراد جامعه در یک بازده زمانی نیاز مبرم به یک مشاور و یا وکیل دارند تا به آن ها در زمینه حقوقی مشاوره بدهد و یا وکالت حقوقی آن ها را بر عهده بگیرد. شما معمولا برای پیدا کردن یک وکیل با اطرافیانتان مشورت میکنید که بهترین گزینه محسوب می‌شود چرا که وقتی وکیلی از طرف اطرافیانتان مورد تایید قرار گیرد این به این معنا می‌باشد در کار شما نیز میتواند به موفقیت برسد.

وکیل پایه یک دادگستری

وکیل پایه یک دادگستری چرا بسیار مورد تایید تر است؟ وکیل پایه یک دادگستری پس از اخذ و دریافت مدرک لیسانس یا بالاتر در حوزه حقوقی و یا مرتبط با آن در آزمونی در حوزه علمیه باید ثبت نام کند که این آزمون بسیار سخت و دشوار می‌باشد و برای شرکت کنندگان بسیاری قبولی با معدل بالا و گذراندن دوره ی کار آموزی میتواند مدرک پایه یک دادگستری خود را دریافت نمیاد

وکیل رایگان

وکیل رایگان یا مشاوره رایگان، در بسیاری از موسسات حقوقی با توجه به نیاز و سوالات حقوقی مختلف می‌توانند در زمینه حقوقی مشخص خود با توجه به قوانین موسسه حقوقی، میتوانند مشاوره حقوقی رایگان دریافت نمایند.

شما نیز می‌توانید با تماس تلفنی در روز های دوشنبه ساعت 4 تا 6 بعد از ظهر از مشاوره حقوقی رایگان آوای وکلا استفاده نمایید.

وکیل خوب

شناخت یک وکیل خوب که بتواند در حوزه تخصصی حقوقی شما کمک مطلوبی بکند کار بسیار دشواری است، چرا که دسترسی به رزومه وکلا نیز سخت است. اما شما میتوانید با کمی تحقیق و یا کمک از موسسه حقوقی آوای وکلا به یک وکیل خوب دسترسی پیدا کنید.

وکیل چک

وکیل چک شخصی متخصص و مسلط به امور بانکی و تجارت است که مسئول بررسی امور و مسائل حقوقی مربوط با چک و سفته مثل چک برگشتی، چک سرقتی، چک بی‌محل و... می‌باشد. از آن‌جای که صدور چک وسفته می‌تواند خسارات جبران‌ناپذیری را برای فرد ایجاد کند، پیشنهاد می‌شود برای کنترل و مدیریت مسائل بانکی خود، حتما با یک وکیل چک مشورت کنید.

وکیل آنلاین

وکیل آنلاین و یا وکیل فوری، به تازگی مشاوره حقوقی آنلاین طرفداران زیادی پیدا کرده است به علت اینک هم بسیار سریع می‌باشد و هم اینک کاملا در دسترس در همجا می‌باشند. شما نیز میتوانید با ارسال کلمه مشاوره حقوقی به شماره واتساپ آوای وکلا مشاوره حقوقی آنلاین آوای وکلا را دریافت نمایید.

وکیل مهاجرتی

بسیاری از افراد امروزه به‌دلیل وضعیت بی‌ثبات کشور، به‌فکر مهاجرت افتاده‌اند. وکلای مهاجرتی آوای وکلا با تخصص خود در این زمینه، آماده خدمت‌رسانی به کسانی که به فکر مهاجرت به کشورهایی مثل آلمان، کانادا، انگلستان و... هستند می‌باشد.

وکیل بین‌المللی

گاهی برخی مسائل کیفری و حقوقی، وراثت، تجارت و انحصار و... در سطح بین‌الملل رخ بدهد که در اینجا وکلای بین‌المللی وارد عمل می‌شوند و با تخصص و با تجربه بالای خود پرونده را در دادگاه بین‌الملل پیروز می‌کنند. می‌توانید با مراجعه به صفحه «وکیل بین‌المللی» بیشتر در این رابطه مطالعه کنید.

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}