مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین

دفتر خدمات حقوقی

در واقع دفتر خدمات حقوقی به این معنا است که که تمامی خدمات حقوقی و تمامی پرونده های مرجوع که در مراجع قضایی و  قانونی وجود دارند در دفتر خدمات حقوقی بررسی می شوند و مورد ارزیابی قرار میگیرند و در صورت نیاز شما میتوانید در صورت نیاز از مشاور حقوقی و مشاوره با وکیل های آن جا برای دفاع از حق خود در مقابل قاضی و یا مراجع قضایی راهنمایی و کمک بگیرند.

حضانت و حمایت از کودک

پرونده های حقوقی، مانند حضانت فرزند، می توانند موقعیت های بسیار استرس زایی باشند. با دفتر حقوقی آوای وکلا، توجه و شفقت شخصی را که موقعیت شما سزاوار آن است، دریافت خواهید کرد. برای بیش از 10سال، آوای وکلا وکالت مشتریان را در طیف گسترده ای از پرونده های حقوق خانواده داشته است. پرونده شما همیشه به عنوان یک اولویت در نظر گرفته می شود. اعضای تیم حقوقی بسیار ماهر ما به خود می بالند که با جدیدترین پرونده ها و احکام به روز می مانند تا از تمام منابع موجود برای مشتریان خود استفاده کنند.

مشاوره تخصصی آوای وکلا با خدمات حقوقی با کیفیت در زمینه های زیر به شما خدمت می کند.خدمات حقوقی و مشاوره حقوقی در تهران به صورت آنلاین و تلفنی

نفقه

یک هزینه یا خرجی یکجا که به زوج در هنگام طلاق داده می شود. تصمیم برای اعطای نفقه عمدتاً مبتنی بر حقایق و شواهد خاصی است که در هر پرونده طلاق به دادگاه ارائه می شود. بنابراین، نفقه و اثبات و دریافت آن در یک پرونده در ایران موضوعی است مهم، که طرفین توسط یک مشاور حقوقی مجرب و آگاه شوند.

غرامت

عمل یا حالت جبران خسارت ، دادن به کسی برای خدمت یا جبران ضرر، خسارت یا جراحت شخصی با دادن منفعت مناسب به شخص آسیب دیده می باشد.

دعاوی حقوقی و خانوادگی

ما معتقدیم خانواده ها به ندرت در دادگاه ها حضور دارند. اما با این اوصاف هم شما با سرمایه گذاری روی امکان حل و فصل مسالمت آمیز نمی توانید اشتباه کنید، آماده باشید زیرا دادگاه ممکن است اجتناب ناپذیر باشد و با تفکر منطقی و خارج از چارچوب، پیشی گرفتن از حریف خود انحصار وراثت و یا... را دست کم نگیرید.

طلاق

فرآیند قانونی طلاق میتواند از نظر احساسی باردار، فرار و خسته کننده باشد و نیاز به مبرم که وکیل متخصص طلاق می طلبند و برای شرکت کنندگان بسیار مهم است که یک وکیل صالح و باهوش برای ارائه نمایندگی کافی داشته باشند. برای تحقق کامل انحلال نکاح باید تقسیم و تخصیص حقوق مالکیت طرفین مشخص شود. در گروه حقوقی آوای وکلا، ما کاملاً قوانین مالکیت جمهوری اسلامی ایران را درک می کنیم و تمام تلاش خود را می کنیم تا مطمئن شویم که حقوق مشتریان و موکلین ما به طور کامل محافظت می شود.

قانون ورثه

هنگامی که فردی فوت می کند، دارایی های او به طور خودکار به ورثه متوفی منتقل نمی شود. اگر متوفی با وصیت نامه بمیرد، وصیت نامه باید برای یک روند قانونی به نام وصیت نامه به دادگاه جانشین ارائه شود. وصیت نامه فرآیند اثبات صحت وصیت متوفی است. اگر متوفی بدون وصیت فوت کرده باشد، دارایی متوفی باید مراحل قانونی را طی کند. در هر دو مورد باید به وراث خاص و ذینفعان احتمالی اطلاع داده شود. روند طولانی و پیچیده است  این روند می تواند توسط وراث انجام شود اما به دلیل پیچیدگی های قانونی گرفتن وکیل ورثه خارج از لطف نیست.

وکلای با تجربه ی ما در این زمینه با مشاوره و با مراجعات خود این روند پیچیده را برای شما آسان می کند.

وکیل و مشاوره حقوقی در تهران به صورت آنلاین و چت

 

شرکت خدمات حقوقی

شرکت های حقوقی ارتباطی بین موکل و وکیل اند و در زمینه های مربوط با مسائل حقوقی خدمات ارائه می دهند. چنان چه با مسئله ی حقوقی سر و کله میزنید میتوانید از شرکت خدمات حقوقی آوای وکلا راهنمایی و خدمات دریافت نمایید.

رشته خدمات حقوقی امور قضایی

یکی از زیر مجوعه های رشته مدیریت محسوب می شود که شما هم میتوانید با دادن کنکو و هم به صورت آزاد در این رشته وارد شوید. شما بعد از گذراندن دوره ی تحصیلی خود می توانید در هر یک از شرکت های خدمات حقوقی به صورت کار آموز مشغول شوید و سپس اقدام به استخدام کنید.

کمک حقوقی

امروز به علت پیچیدگی در امور حقوقی و تخصصی شدن حوزه های قانونی استفاده و بهره مند از یک مشاوره حقوقی در موارد حقوقی و قانونی یک امر بسیار مهم به شمار میرود. شرکت حقوقی آوای وکلا با داشتن وکلای با تجربه و مشاورین برتر مایل به همکاری و کمک حقوقی با شما می باشد.

آوای وکلا در تمای موارد حقوقی آماده خدمت رسانی به شما سروران می باشد.

خدمات حقوقی و مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی

ارائه خدمات حقوقی

موسسه حقوقی آوای وکلا با نیم دهه تجربه در زمینه حقوقی متشکل از وکلای پایه یک دادگستری با بهره گیری از خدمات حقوقی فعالیت حقوقی خود را آغاز نموده است، شرکت حقوقی آوای وکلا با ارائه خدمات حقوقی خود در انتظار پیشنهادات شما برای بالا بردن سطح کیفی و کمی موسسه حقوقی خود می باشد.

انواع خدمات حقوقی

آوای وکلا یک موسسه حقوقی است که منتظر خدمت رسانی به شما متقاضیان محترم در زمینه های حقوقی،کیفری، قضایی، امور خانواده، طلاق، ملکی، تجاری، صنعتی، مشارکتی و کلیه خدمات حقوقی دیگر می باشد.

سایت خدمات حقوقی

سایت خدمات حقوقی آوای وکلا تمامی اطلاعات خود و تمامی خدمات مشاوره ای حقوقی خود را ارائه داده است ما در آوای وکلا تمامی مشاورین برتر و وکلای برتر را گرد هم آورده ایم تا به شما در خدمات حقوقی نهایت کمک را بکنیم. جلب رضایت شما مهمترین و والا ترین هدف ما در آوای وکلا می باشد.

خدمات حقوقی آنلاین

این روزها بسیاری از افراد با توجه به شرایط کرونا و با توجه به شلوغی و مسائل ترافیکی بسیار نیاز دارند که کارهای خود را در منزل و یا محل کار بدون خروج از ملک خود انجام دهند همین نیاز باعث شده است که موسسات حقوقی به سمتی هدایت شوند که خدمات حقوقی آنلاین نیز ارائه دهند.

خدمات حقوقی چیست

موسسات حقیقی و یا حقوقی در تمام زمان خود ممکن از با بسیاری از مسائل و مشکلات حقوقی دست و پنجه نرم کنند، خدمات حقوقی کلیه خدماتی است که با کمک آن و با مراجعه به موسسه حقوقی خاصی میتوانید با گرفتن مشورت مشکلات حقوقی و کیفری خود را به کمترین میزان حد ممکن برسانید.

امور بین‌الملل

ممکن است گاهی برخی مسائل حقوقی و کیفری، خانوادگی، وراثت و... در وسعت سطح بین‌الملل رخ بدهد که وکلای بین‌المللی ما با استفاده از تخصص و تجربه خود می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند. پیشنهاد می‌کنیم صفحه مربوط به «وکیل بین‌المللی» را مطالعه کنید.

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}