مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین

مشاوره حقوقی تلفنی

در موسسه حقوقی آوای وکلا، ما اغلب با مشتریان خود در مورد مسائل حقوقی مختلف تلفنی صحبت می‌کنیم و مشاوره حقوقی ارائه می‌دهیم. صرف نظر از این که مشکل آنها چیست و درگیر چه مسئله حقوقی‌ای می‌باشند.

کیفیت بیشتر در وکیل تلفنی

پیشنهاد آوای وکلا برای بالا بردن کیفیت وکیل تلفنی در ارائه خدمات حقوقی این است که چندین کار را برای آماده شدن برای اولین تماس تلفنی موفق با یک وکیل انجام دهید. موارد زیر تنها برخی از کارهایی است که یک فرد می‌تواند هنگام تماس با وکیل برای اولین بار انجام دهد:

تقریباً همه می‌دانند که اگر به جرمی متهم شده باشید، حق وکالت دارید. اگر مردم بخواهند شکایت کنند یا از آنها شکایت شود، تمایل دارند به دنبال وکیل باشند. اما موارد بسیار دیگری وجود دارد که وکیل می‌تواند بسیار مفید باشد.

به عنوان مثال معمولاً ایده خوبی است که هنگام برنامه‌ریزی برای خرید یک خانه و یا مشارکت در ساخت با یک وکیل مشورت کنید زیرا او می‌تواند اطمینان حاصل کند که طرح املاک و قرارداد بسته‌شده‌ی شما با قوانین کشور و قوانین ساختمان‌سازی، مطابقت دارد و می‌تواند به شما در مورد نحوه کاهش مالیات بر املاک خود توصیه کند. اما، چگونه تصمیم می‌گیرید که چه زمانی با یک وکیل تماس بگیرید؟ و چگونه تشخیص می‌دهید وکیلی که با آن تماس می‌گیرید برای شما مناسب است یا خیر؟ این‌ها سوالات مهمی هستند که وقتی به فکر استخدام وکیل هستید باید از خود بپرسید و برای اطلاعات بیشتر صفحه‌ی مربوط به وکیل املاک را مطالعه کنید.

برای دریافت مشاوره برای انتخاب یک وکیل مناسب و مختص مسئله خود، به صفحه مشاور حقوقی سر بزنید.

وکیل تلفنی چه میکند

چگونه یک وکیل پیدا کنم؟

اگر دوستان یا خانواده‌ای دارید که قبلاً از وکیل (که از آن راضی بودند) در یک موضوع حقوقی مشابه استفاده کرده‌اند، بهتر است از آنها اطلاعات تماس وکیل را بخواهید. اما، شاید احساس راحتی نداشته باشید که از کسی که می‌شناسید درخواست وکیل کنید زیرا می‌خواهید موضوع حقوقی خود را خصوصی نگه دارید. در‌حالی که توصیه‌ها مفید هستند، راه‌های دیگری برای یافتن وکیل وجود دارد، از جمله تحقیق در مورد وکیل آنلاین. شما می‌توانید نظرات را بخوانید و همچنین ایده خوبی است که در مورد سابقه رشته یک وکیل تحقیق کنید.

اولین مشاوره وکیل تلفنی

چه از طریق یک توصیه از طرف خانواده و یا دوستان، وکیلی پیدا کرده باشید و چه از طریق تحقیقات خود، اولین تماس تلفنی با وکیل می‌تواند بسیار مهم باشد. به همین دلیل، مهم است که برای این گفتگو آماده باشید. به برخی از توصیه‌هایی که در زیر آمده است توجه کنید:

رعایت اصول برای وکیل تلفنی

ابتدا شما باید فهرستی از سوالات آماده برای پرسیدن از وکیل داشته باشید، از جمله سوالاتی در مورد تجربه او در مورد مسائل حقوقی‌ای مانند شما. دوم، شما باید یک خلاصه نسبتاً دقیق از موضوع حقوقی که به دنبال وکیل هستید، داشته باشید. اگر مدارکی مرتبط با موضوع حقوقی خود دارید (مانند شکایتی که به شما ابلاغ شده است)، بهتر است آن اسناد را در اختیار داشته باشید.

تحلیل شخصیت

در نهایت، صحبت تلفنی با یک وکیل به شما کمک می‌کند تا شخصیت او را نیز درک کنید، از جمله توانایی وکیل در توضیح واضح مسائل. فقط به یاد داشته باشید که مکالمه اولیه با یک وکیل نه تنها زمانی است که وکیل تصمیم می‌گیرد که آیا او می‌خواهد پرونده را در دست بگیرد یا خیر، بلکه زمانی است که شما تصمیم بگیرید که آیا آن وکیل خاص را برای موضوع حقوقی خود می‌خواهید یا خیر.

وکیل تلفنی در تهران | تماس با وکیلآوای وکلا، سایت وکیل تلفنی

در مجموعه آوای وکلا خدمات مختلفی به شما عزیزان ارائه می‌کنیم که از نمونه آن‌ها می‌توان به سرویس وکیل تلفنی شبانه‌روزی (24 ساعته در 7 روز هفته) اشاره کرد. این سیستم این امکان را به شما می‌دهد تا مسائل خود را در هر ساعتی از شبانه‌روز با کارشناسان مرتبط، مطرح کنید و مشاوره تخصصی دریافت کنید. برای مشاهده نرخ قیمت‌های مشاوره روی صفحه مربوطه کلیک کنید. همچنین می‌توانید به صفحات مختلف وکلا، برای دریافت اطلاعات و درخواست مشاوره سر بزنید.

برای دریافت اطلاعات درباره وکیل خانواده روی لینک مربوطه کلیک کنید.

برای مشاهده صفحه وکیل مهاجرتی کلیک کنید.

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}