مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین

مشاوره تنظیم قرار داد

مشاوره تنظیم قرارداد چیست؟

تاکنون برگه ی قراردادی را امضا کرده‌اید که بعدها برای شما دردسرساز شده باشد؟ بسیاری از پرونده‌هایی که در محاکم قضایی جریان دارند و باز می باشند، ناشی از سهل‌انگاری در تنظیم قرارداد اصولی و قانونی است. کلمه‌ به کلمه مندرج در یک قرارداد، میتواند از نظر حقوقی دارای معنای خاصی باشد. تنظیم قرارداد به‌عنوان خشت اول در روابط مالی، غیر مالی و کاری به شمار‌آید. با بهره‌گیری از مشاوره تنظیم قرارداد، خشت اول را به‌درستی بنا کنید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

مشاوره تنظیم قرارداد در اوای وکلا | نرخ مشاوره تنظیم قرارداد در موسسه حقوقی

مشاوره تنظیم قرار داد چیست

مشاوره تنظیم قرار داد به افراد کمک می کند که با تنظیم قرار داد استاندارد از ریسک های کمتری بهره مند شوند. قرار داد یک سند اصلی می باشد که در همه داد و ستدهای مالی و غیر مالی مستند می باشد. سند مالی و قرار داد های مالی می تواند بر زندگی ما تاثیر مستقیمی داشته باشد اکه این تاثیر می تواند مثبت یا منفی ترقی شود. بسیاری از افراد طبق روال همیشگی عادت کرده اند قبل از مشورت با یک وکیل و بررسی مفاد قانونی قرار داد آن را امضا کنند و دچار مشکلات جبران ناپذیری شوند.

مشاوره تنظیم قرار داد در موسسه حقوقی | مشاوره حقوقی و نرخ مشاوره حقوقی

موارد مشاوره تنظیم قرار داد

 • قرار داد پیمانکاری
 • قرار داد استخدادمی
 • قرار داد مشارکت در ساخت
 • قرار داد کارگری و کارفرمایی
 • قرارداد مشارکت در تولیدات صنعتی
 • قرار داد سرمایه گذاری و جذب سرمایه

مشکلات عدم تنظیم قرار داد اصولی

چه بسیار قراردادهایی که به دلیل نداشتن دانش حقوقی کافی و قراردادی لازم بین طرفین، در نحوه تنظیم آن، به بن بست رسیده است و طرفین را ناگزیر از مراجعه به محاکم قضایی و ... کرده است. یک قرارداد مناسب، استاندارد و قانونی قراردادی است که زیر نظر یک وکیل و فرد با تجربه تنظیم شده است، فرصت تخلف و سوء استفاده و نقض عهد را از طرفین قرارداد می گیرد و اجازه تخلف به طرفین نمی دهد.

تنظیم قرار داد در موسسه حقوقی با قوانین جمهوری اسلامی

برای انعقاد یک و تنظیم قراداد خوب قبل از پایان مذاکره و امضاء قرارداد با وکلای متخصص موسسه حقوقی آوای وکلا تماس بگیرید.

مشاوره تنظیم قرار داد

بسیاری از پرونده هایی که در محاکم قضایی اند به علت یک اشتباه یا عدم شناخت کافی از  قوانین، قرار داد ها انجام شده اند. باید به کلمه کلمه ی مندرج در قرار داد ها توجه نمود چرا که بسیار حائز اهمیت می باشند. تنظیم یک قرار داد اصولی خشت اصلی و پایه ی اصلی در یک روابط کاری و مالی می باشد. پس با مشاوره و آشنایی با قوانین حقوقی می توانید پایه ی اصلی خود را به درستی بنا کنید.

ضرورت تنظیم قرار داد در روابط مالی و کاری

تنظیم قرار داد در روابط کاری مالی یک امر ضروری می باشد نه یک امر انتخابی، با تنظیم قرار داد هر دو طرفین به خوبی با حد و مرز خود آشنا خواهند شد و اجازه ی دخالت در کار یکدیگر را ندارند به همین سبب جهت راحتی و سهولت خود شما هم می شود حتما یک قرار داد رسمی و قانونی تنظیم نمایید و به مفاد و تبصره های آن بسیار اهمیت دهید.

مشاوره حقوقی در تنظیم قرار داد

همانطور ک بیان شده تنظیم قرار داد یک امر ضروری می باشد که هر یک از خطوط آن می تواند یک قانونی را در بر گیرد هر یک از دو طرفین و یا شرکا در تنظیم قرار باید با قوانین حاکم بر تنظیم قرار داد آشنایی داشته باشند چرا یک یک تبصره ی کوچک در یک قرار داد می تواند کل قوانین بیان شده در قرار داد را زیر سوال ببرد.
دومین موضوع این است که گاهی شما در تنظیم قرار موضوع خاصی رادر نظر دارید که میخواهید در قرار داد حتما درج شود اما به دلیل آشنایی کافی در تنظیم قرار نمی توانید در قرار داد آن را ذکر کنید مشاوره حقوقی با آشنایی کافی به بند بند قوانین حقوقی و کیفری می تواند قرار دادی با نظرات شما تنظیم نماید.

خدمات مشاوره حقوقی و مشاوره تنظیم قرارداد

خدمات مشاوره ی حقوی آوای وکلا در زمینه های حقوقی و وکالتی آماده خدمت رسانی می باشد همچنین در واحد خدمات مشاوره حقوقی تنظیم قرار داد خدمات زیر را ارائه خواهد داد:

 • بررسی کلیه قرار دادها و تمامی موارد آن
 • تنظیم قرار داد مشارکت در ساخت
 • قراردهای استخدامی
 • قرار داد تامین مالی و سرمایه گذاری
 • قرار داد در زمینه مشارکت مالی

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}