مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین

وکیل ملکی چیست؟

وکلای املاک و مستغلات در وکالت مربوط به مبادله اموال غیرمنقول به معنی زمین و سازه‌‌های ساخته‌شده بر روی آن تخصص دارند. وکیل املاک معمولاً نماینده فروشنده یا خریدار در هنگام معامله خانه است. این متخصصان همچنین به عنوان رابط بین خریداران، فروشندگان، مشاوران املاک و مستغلات عمل ‌‌می‌کنند. وکلای املاک و مستغلات تمام اسناد و مدارک قانونی مربوط به فروش ملک را برای بررسی هرگونه نقص یا مسائل حقوقی بررسی ‌‌می‌کنند. اکثر معاملات ملکی هنگام بستن یک قرار داد به یک وکیل ملکی نیاز دارند.

خرید خانه احتمالا بزرگترین سرمایه‌گذاری است که تا به حال انجام داده‌اید. علاوه بر حضور یک مشاور ملکی برای کمک به مذاکره در مورد معامله، بهتر است یک وکیل املاک را در نظر بگیرید تا شما را در روند قانونی راهنمایی کند. وکلای ملکی و مستغلات، در امور مربوط به اموال، از معاملات تا رسیدگی به اختلافات بین طرفین تخصص دارند.

وکلای املاک: بررسی اجمالی

بسیاری از کشورها نیاز به حضور یک وکیل املاک در زمان بسته شدن دارند. حتی اگر معامله ملکی شما نیازی به آن نداشته باشد، ممکن است بخواهید یک وکیل ملکی و مستغلات، در کنار شما باشد. یک وکیل ملکی و مستغلات منافع شما را در زمان بسته شدن قرارداد نمایندگی ‌‌می‌کند. آنها تمام مدارک را از قبل بررسی ‌‌می‌کنند و در مورد هرگونه مشکل یا نقص در اسناد مشاوره ‌‌می‌دهند.

وکیل ملکی چه میکنند | قوانین ملکی چیست؟

اکثر وکلای ملکی و مستغلات برای خدمات هزینه ساعتی دریافت ‌‌می‌کنند، اگرچه برخی از آنها نرخ ثابتی را دریافت ‌‌می‌کنند. اما تمامی وکلا قبل از عقد قرارداد تمامی شزلیط را برای شما بازگو خواهند کرد.

برای مشاهده صفحه مربوط به «وکلای مجموعه آوای وکلا» روی آن کلیک کنید.

آنچه قانون املاک و مستغلات را پوشش ‌‌می‌دهد

قانون املاک و مستغلات شامل خرید و فروش اموال غیرمنقول یعنی زمین و هر گونه بنای روی آن ‌‌می‌شود. همچنین مسائل حقوقی مربوط به هر چیزی که به ملک یا سازه متصل است، مانند لوازم خانگی و وسایل را پوشش ‌‌می‌دهند.

چه از نظر قانونی، شما نیاز به همکاری با یک وکیل املاک برای بستن خانه داشته باشید یا خیر، این متخصصان ‌‌می‌توانند در طول فرآیند خرید ملک ارزشمند باشند.

وکیل ملکی چه ‌‌می‌کند؟

  • بررسی مدارک حقوقی: بهترین وکیل ملکی تمام مدارک مربوط تا بررسی می‌کند و در صورت نقص یا مشکل، آن را رفع و یا به شما اطلاع می‌دهد. قرار‌‌های ملکی و تبصره‌‌های در آن بسیار مهم ‌‌می‌باشد و اگر در معاملات خود از مشاورین ملکی متخصص راهنمایی نگیرید دچار مشکلات غیر قابل جبرانی شوید.
  • انتقال وجه: یک وکیل املاک ممکن است وجوه را از حساب خریدار به یک حساب امانی انتقال دهد که هنگام بسته شدن قرارداد خانه به خریدار پرداخت ‌‌می‌شود. اگر یک وام‌دهنده وام مسکن خرید خانه را تامین مالی کند، وکیل تمام اسناد وام مسکن و قرارداد وام را نیز انجام خواهد داد.
  • مدیریت اختلاف: یک وکیل املاک و مستغلات در طول هرگونه اختلاف املاک مانند اختلافات زنجیره‌ای مالکیت، مسائل مربوط به قانون منطقه‌بندی یا سلب حق اقامه دعوی از موکل خود نمایندگی ‌‌می‌کند. وکیل همچنین در صورتی که اختلاف به دادگاه ختم شود، از وکیل و اموال آن دفاعیات لازم را به عمل ‌‌می‌آورد. 

وکیل ملکی کیست| وکیل ملکی چه می کندوکیل دعاوی ساختمانی

می‌توان این‌گونه بیان کرد که وکیل دعاوی ساختمانی همان وکیل املاک است. اگر در موارد خرید یا فروس ملک و یا ساخت و ساز ملکی دچار مشکل حقوقی با کسی شوید، این وکلا می‌توانند چاره‌ی کار شما باشند و مشکل به‌وجود آمده را حل و فصل کنند. اما گاهی مسائل به جاهای باریکی ممکن است بکشد به‌طوری که مسائل کیفری، مانند کلاهبرداری را به‌همراه داشته باشد. در این زمان بهتر است از وکلای کیفری بهره ببرید تا بتوانند از حق و حقوق شما دفاع کرده و درصورت حضور در دادگاه از شما دفاع کنند.

یکی از دعاوی پر تعداد میان ساکنین یک ساختمان مربوط به دعاوی ملکی ثبتی می شود که شما می توانید برای کسب اطلاعات در مورد آنها از محتوای آوای وکلا بهره مند شوید.

وکیل ملکی آنلاین

در مجموعه آوای وکلا شما می‌توانید با ایجاد ارتباط با وکلای ما مشاوره اختصاصی درباره ملک خود بگیرید که به‌صورت آنلاین، تلفنی و حضوری انجام می‌گیرد. دراین مشاوره پس از بازگو کردن مسئله‌ی خود، وکلای تخصصی ما راهکار دقیقی را به شما ارائه می‌دهند. همچنین با عقد قرارداد با وکلای ما می‌توانید آن‌ها را در معاملات خود همراه کنید و دیگر نگران کلاهبرداری یا جعل مدارک نباشید. بنابراین می‌توانید برای دریافت مشاوره با وکیل تلفنی، با شماره‌های آوای وکلا تماس بگیرید.

وکیل ملکی خوب در تهران بهترین وکیل ملکی در تهران

وکیل املاک در تهران

تهران یکی از کلان‌شهرهای ایران است که به دلیل جمعیت و امکانات خوب شهری، از ساخت‌و‌ساز شهری خوبی برخوردار است و همین موضوع نیز باعث می‌شود تا تعداد مسائل ساختمانی و ملکی زیادتر باشد. بنابراین وکلای حاذق زیادی در پایتخت هستند که از پرونده‌های متعددی پیروزمندانه خارج شده‌اند و گلچینی از آنان را در آوای وکلا پیدا خواهید کرد که منتظر ارائه خدمت رسانی به موکلان خود هستند. پیدا کردن بهترین وکیل تهران کار سختی نیست و فقط با چند تماس کوتاه می‌توان بهترین وکلا را استخدام کرد.

بهترین وکیل ملکی

بسیاری از افراد به دنبال بهترین وکیل ملکی برای انجام پرونده خود هستند توانایی انجام امور املاک را داشته باشند و در شرایط پیچیده بتوانند امور ملکی خود را انجام دهند. بهترین وکلای امور املاک با تکیه بر تخصص و دانش خود و کسب تجربه‌های مختلف در زمینه معاملات ملکی، کمک‌های شایانی را می‌توانند به خریداران و البته فروشندگان ملک کنند. این افراد برای جلوگیری از بروز انواع کلاهبرداری و سوءاستفاده طرفین استخدام می‌شوند. در مجموعه آوای وکلا می‌توانید بهترین وکیل ملکی را برای پرونده خود استخدام نمایید و یا در صورت لزوم با آن‌ها مشاوره تلفنی، انلاین یا حضوری دریافت نمایید. 

وکیل اجاره ملک در تهران معرفی وکیل خبره در تهران

وکیل اجاره ملک

وکلای ملک قادرند که شما را در مراحل متفاوتی از عقد قرارداد و نه‌تنها خرید، بلکه رهن و اجاره، پیش‌فروش، مشارکت، خرید سهام و امتیاز و... یاری برسانند. وجود این وکلا در پروسه کاری بسیار می‌تواند مفید باشد و مانع از هدر رفتن پول و زمان شوند.

تخلیه ید چیست؟

اگر قرارداد بین موجر و مستاجر به پایان برسد، تنها در صورتی مستاجر می‌تواند از آن مال استفاده نماید که این قرارداد دوباره تمدید شود. درصورت عدم تمدید قرارداد، موجر قادر است که درخواست تخلیه مل دهد و پروسه آن را از مراجع قانونی پیگیری کند. به این نوع تخلیه ید می‌گویند.

وکیل برای خرید ملک

برخی وکلا می‌تواتند در امور معاملاتی ملک، خصوصا خرید ملک به شما مشاوره دهند و از تجارب خود برای داشتن یک معامله راحت‌تر و سودمندانه‌تر استفاده نمایند. برای مثال از نحوه پرداخت کمیسیون تا موارد لازم برای ذکر در قرارداد و قولنامه بسیار مهم است که اگر این موارد را ندانید یا با آگاهی کمی به معامله بروید، ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به‌همراه داشته باشد. به‌همین دلایل پیشنهاد می‌کنیم که برای داشتن یک معامله امن‌تر و سودمندانه‌تر حتما از وکیل برای خرید ملک خود استفاده نمایید.

حق الوکاله چیست ؟

حق الوکاله وکیل

حق الوکاله وکلا بسیار متفاوت است و نمی‌توان قیمت دقیقی داد. بسیاری از وکلا به‌صورت درصدی از قرارداد کار می‌کنندو برخی استخدام می‌شوند و با دریافت مبلغی پرونده شما را قبول می‌کنند.در برخی موارد نیز وکلا می‌توانند به‌صورت شراکت وارد عمل شوند و اکر پروژه مربوطه قابا تقسیم بود، سهمی از آن را به‌عنوان حق الوکاله وکیل دریافت می‌کنند.

وکیل برای فروش ملک

در مجموعه قدرتمند آوای وکلا پس از مشاوره و بررسی مسئله کلی، ما به شما وکیلی تخصصی و مناسب با مشکل شما معرفی می‌کنیم تا در هر قدم از معامله ملکی، خصوصا خرید وفروش، همراه شما باشند. این وکلا با تخصص خود می‌توانند دعاوی معاملاتی و دیگر موانع موجود بر سر راه را برطرف کنند و گره از مشکل بگشایند.

وکیل ملکی تهران

در دنیای امروز نمی توان بر اهمیت جنبه حقوقی خرید و فروش املاک و مستغلات بیش از حد تاکید کرد. گاهی اوقات فکر می کنم که تجارت املاک بدون وکیل املاک چگونه خواهد بود. تصور کنید که مجبور هستید ملکی را خودتان بخرید یا بفروشید. بدون دانستن اینکه آیا فریب می خورید یا مدارک مورد نیاز برای به دست آوردن املاک و مستغلات خوب، برای جلوگیری از این اتفاق در شرح وظایف وکیل املاک می‌باشد. به همین دلیل است که با یک وکیل املاک مشورت می‌کنید و در مکان‌هایی مانند تهران یا شهر های رو به پیشرفت و سایر موارد، به دنبال ملک خوب در کنار وکیل خوب می‌باشد.

وکیل ملکی خوب در تهران

وکیل ملکی وکیلی است که به جنبه های حقوقی معامله ملکی می پردازد. وکلای دادگستری به کسانی گفته می شود که دارای پروانه وکالت در این زمینه هستند و در نتیجه در مشاوره دادن به اشخاصی که در فروش یا فروش کوتاه املاک دخیل هستند، مهارت کافی دارند وکیل ملکی خوب در تهران و بسیاری از شهرهای مهم و پر رفت و آمد مهم می باشد باید وکیلی را به پیشنهاد دوستان انتخاب کنید که خبره و با تجربه باشد.

وکیل املاک

وکیل املاک نقش بسیاری مهمی دارد چرا که، با توجه به اینکه املاک و مستغلات اغلب به عنوان مهم‌ترین دارایی هر فرد یا کسب و کار ممکن است رتبه بندی شود، جای تعجب نیست که چرا این دسته از وکلا تا این حد رتبه بندی می شوند. وکیل املاک نقش بسیار مهمی را در زندگی شما دارد.

بهترین وکیل ملکی تهران

اساساً معاملات املاک و مستغلات هزاران و میلیون‌ها دلار ارزش دارد. بنابراین با وجود آن، تقریبا غیرممکن است که هر شخصی را به عنوان وکیل املاک به دست آورید. این در صورتی است که در کاری که بسیار هوشیار باشید و در انتخاب وکیل ملکی وسواسیت به خرج دهید. اما در هر صورت، اگر کارت های خود را درست بازی کنید، نمی توانید در این نوع تجارت ورشکست شوید و یا مورد اذیت قرار بگیرید.

وکیل دعاوی ساختمانی

امور مربوط به ساختمان سازی در ایران بسیار رواج دارد و چه بسا ساختمان سازهایی که با قوانین خود خانه می سازند و صاحبان ملک از قوانین آن بی خبر اند شرایط را به نفع خود پیش می برند و ملیون ها تومان کلاه بر سر صاحب خانه می گذارند اینجا شما باید به فکر گرفتن حق خود باشید و با یک وکیل ساختمانی صحبت کنید.

وکیل املاک در تهران

وکلای املاک و مستغلات شهر تهران برای یک معامله به طور متوسط ​ بالای 15 ملیون خواهند گرفت و این موضوع باز هم بسیار بسته به قیمت ملک و منطقه ی دریافت وکالت دارد مثلا اگر شما در نیاوران تهران به دنبال گرفتن حق خود باشید این مبلغ چندین برابر خواهد شد.

وکیل برای خرید ملک در تهران

وکیل برای خرید ملک

به گفته وکیل ملکی، انتقال ملک ممکن است موضوع بسیاری از مراحل قانونی وکلا باشد، ممکن است موضوع بسیاری از امور حقوقی مانند قرارداد معاوضه، معامله اعتبار، فروش، اهدا، سرمایه یک شرکت تجاری، تاسیس موسسه و غیره. انتقال مالکیت املاک. علاوه بر این، همانطور که در بالا ذکر شد، دعاوی مختلف دیگری ممکن است در این زمینه منتج شود. بر این اساس وکیل ملکی می تواند علاوه بر ارائه خدمات دعاوی، خدمات مشاوره ای به افراد و شرکت ها نیز ارائه دهد. این مشاوره اطلاعاتی را در مورد نحوه عمل شخص یا شرکت در فرآیند مربوطه، چه مدارکی باید تهیه کند و چه مواردی باید در این اسناد گنجانده شود، قانون محدودیت‌ها، و مراجع مربوطه به کدام پرونده ارائه می‌دهد. قرار است آورده شود یا اعمال شود، به عبارت دیگر، تمام جزئیات در مورد موضوع را به شکلی مثال زدنی گزارش کنند.

وکیل مجرب در تهران

وکیل مجرب کلیه مراحل را دنبال می کند و کلیه حقوق خریدار را تضمین می کند و پرداخت صحیح را از طرف فروشنده تا انتقال سند به نام خریدار ترتیب می دهد. مراحل انتقال سند مالکیت بسته به قوانین و چالش‌های ملک متغیر می ‌باشد اما وکیل مجرب در آوای وکلا تمام تلاش خود را می‌کند تا در کمترین زمان ممکن تمام نیازهای ملکی و ساختمانی شمارا برطرف نماید. عموما وکلا 1.5 درصد از قیمت خانه را به عنوان حق زحمه برداشت می‌کنند اما ما در اینجا قیمت های استثناعی را برای شما در نظر گرفته ایم. برای مشاوره و دریافت راهنمایی بیشتر می توانید با مشاورین و وکلای ملکی آوای وکلا تماس حاصل نمایید.

حق الوکاله وکیل

لغت املاک به معنای غیرمنقول می‌باشد و حقوق ملکی مفهوم بسیار زیادی دارد و ممکن است در بسیاری از زمینه های حقوقی وجود داشته باشد و اما در این زمینه به تعریف وکیل ملکی و معنای حق الوکاله خواهیم پرداخت:

وکیل ملکی انواع کارهای حقوقی ملکی را انجام می دهد. ممکن است به طور مستقیم یا غیر مستقیم به وکیل املاک مرتبط باشد. برای وکلای ملکی در ایران و تهران با توجه به وظیفه اصلی وکلای ثبت املاک که در راستای حمایت و دفاع از حقوق موکل خود اقدام کنند. برای شروع کار خود را در انواع تجارت و معاملات مربوط به سند مالکیت ادامه می دهد.

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}