مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی در آوای وکلا

مشاوره حقوقی تلفنی برای اطلاعات اولیه، مشاوره و ارجاع در دسترس شما قرار دارد. مشاوره معمولاً به حقوق و تعهدات قانونی اولیه مشتری یا موکل در مورد یک موضوع خاص محدود می‌شود. اگر مشکل شما خیلی پیچیده یا طولانی باشد با شما یک قرار ملاقات در دفترآوای وکلا هماهنگ می‌شود اما برای مشتریانی که نمی‌توانند به صورت حضوری تشریف بیاورند، می توان یک نوبت مشاوره تلفنی رزرو کرد و یا هرگونه اسناد مربوطه را می‌توانند برای ما ایمیل یا فکس کنند.

قبل از آن که به معرفی بخش مشاوره حقوقی تلفنی آوای وکلا بپردازیم، بختر است یک تعریف جامع و کامل از مشاوره حقوقی داشته باشیم، بنابراین با ما همراه باشید تا آن را در ادامه توضیح دهیم:

مشاور حقوقی کیست؟

اصطلاح مشاور حقوقی به شخصی اطلاق می‌شود که در رشته حقوق تحصیل کرده و بر مقررات و رویه دادگاه به صورت کامل واقف است. در این روزها به افراد زیادی برخورد می‌کنیم که خود را مشاور حقوقی می‌دانند از دانشجوی رشته حقوق گرفته تا کارآموز وکالت و کارمندان دادگستری‌ها. با این حال بهترین مشاور حقوقی وکیل پایه یک دادگستری است که نه تنها بر تمامی قوانین و مقررات تسلط دارد بلکه در تمامی این سال‌ها تجارب خوبی هم در ارائه مشاوره حقوقی کسب کرده است. 

اگر شما می‌خواهید یک وکیل دادگستری متخصص و با تجربه برای مشکل‌تان پیدا کنید، بهترین راه‌حل تماس با یک موسسه حقوقی است که آوای وکلا به همراه وکلای باتجربه و مجرب خود با ارائه مشاوره و راه‌حل‌های حرفه‌ای می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

خدمات مشاوره حقوقی تلفنی

 مشاوره تلفنی حقوقی و گرفتن خدمات شامل تمامی خدمات مختصر، حرفه ای و سیستم ارجاع به وکلایی است که به افراد کم‌توانا، سالمندان و دیگر افراد آسیب‌پذیر است که در رابطه با مسايل حقوقی مدنی در سراسر ایران به آن‌ها خدمات ارائه می‌شود. وکلایی که به سوالات شما در ورودی آوای وکلا پاسخ می‌دهند باید خدمات حقوقی مختصر و یا ارجاع فوری به مشتریان واجد شرایط با توجه به نیاز خدمت‌تان ارائه دهند.

آوای وکلا از وکلایی بهره گرفته است که برای مشاوره در تمامی زمینه‌های زندگی مانند؛ مسکن، امور مالی، ثبات خانواده، آموزش، ایمنی و مراقبت‌های بهداشتی و دیگر مسايل آموزش دیده‌اند تا با هر تماس شما نه تنها به تنها به یک نیاز واحد رسیدگی کنند بلکه به طیف گسترده‌ای از مسائل مانند؛ خدمات دولتی و اجتماعی، خشونت خانگی، منابع مسکن، طلاق و دزدی را نیز بررسی کنند.

مشاوره تلفنی آوای وکلا

مشاوره حقوقی رایگان

خدمات مشاوره‌ حقوقی رایگان آوای وکلا ازپر کاربردترین بخش‌های سایت است که روزانه با تقاضاهای زیادی مواجه می‌شویم. ما به شما در آوای وکلا این اطمینان را می‌دهیم که برای بهره‌گیری از مشاوره حقوق تهران و برقراری ارتباط مستقیم با مشاورین ما نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای نیست. آوای وکلا مفتخر است که مشاوره حقوقی مختص با خدمات مشاوره‌ای تشکیل داده است تا در ساعات مشخصی از شبانه‌روز پاسخگوی شما عزیزان باشد.

آیا مشاوره حقوقی تلفنی به خوبی مشاوره حضوری است؟

 اکثر مردم زمانی که به دریافت مشاوره حقوقی فکر می‌کنند، اولین مسيله‌ای که به ذهن آن‌ها می‌رسد، ملاقات با یک وکیل در دفتر کار او است در حالی که ما در آوای وکلا این کار را برای شما آسان کرده‌ایم. شما در این سایت می‌توانید مشاوره حقوقی خود را از طریق تلفن و یا برگزاری ویدیو کنفرانس دریافت کنید. با این حال اگر باز هم جواب سوال خود را در رابطه با مشاوره حقوقی تلفنی نگرفته‌اید، در ادامه به مهم‌ترین مزایای آن اشاره خواهیم کرد:

مزایای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی آوای وکلا

 • راحتی مشتری
 • کاهش هزینه‌ها
 • مقرون به صرفه بودن
 • عدم نیاز به سفر برای دیدن وکیل
 • دریافت مشاوره حرفه‌ای از هر نقطه از کشور

قطعا در برخی از شرایط و موقعیت‌ها مشاوره حضوری از تلفنی خیلی بهتر است اما ما با تجربه چند ساله خود ثابت کرده‌ایم که قادر به تاثیربخشی عالی در مشاوره‌های تلفنی هستیم. با این حال اگر شرایط مشتری به گونه‌ای باشد که مسائل او پیچیده و یا عاجز به برقراری ارتباط تلفنی باشد او را به وکلایی ارجاع می‌دهیم که خدمات حضوری ارائه می‌دهند.

چه نوع سؤالاتی می توانم در مشاور حقوقی تلفنی بپرسم؟

شما برای پرسیدن انواع سوالات حقوقی و مشاوره‌ای از وکلای ما هیچ محدودیتی ندارید، به عنوان مثال در ادامه به چندین نمونه اشاره کرده‌ایم:

 • مشاوره حقوقی طلاق
 • مسائل مربوط به استخدام و کارکنان
 • ادغام و تملک
 • حساب های دریافتنی
 • سوالات قراردادی
 • سوالات مربوط به مالیات

مشاوره حقوقی تلفنی در شهرها دیگر

آوای وکلا در تلاش است با توجه به درخواست‌های مکرر شما موکلین و متقاضیان، خدمات مشاوره تلفنی را در شهرهای متقاضی در رابطه با موضوعات مختلف راه‌اندازی کند.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان 24 ساعته شیراز

آوای وکلا به شهرهای شلوغ با تقاضای بالا نیز خدمات ارائه خواهد داد. شهر زیبای شیراز با توجه به تعداد جمعیت بالا همیشه متقاضیان خود را در شهر تهران دارد.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان 24 ساعته تهران

تهران پایتخت ایران که از شهر های دیگر برای شرایط کاری و زندگی رفت و آمد دارند، کلیه خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین آوای وکلا برای متقاضیان تهران می‌باشد اگر به دنبال یک مشاوره حقوقی تلفنی رایگان 24 ساعته تهران هستید، آوای وکلا می تواند در زمینه مشاوره حقوقی تلفنی رایگان 24 ساعته تهران به شما کمک کند و مشاوره های مختلف حقوقی را به ارائه کند.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان 24 ساعته قم

آوای وکلا، مشاوره حقوقی تلفنی رایگان 24 ساعته در قم شهر مذهبی ایران که نسبت به مساحتش تعداد زیادی جمعیت دارد و نزدیک تهران است نیز ارائه می‌دهد.

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی سرویسی است که برخی از مجموعه‌های حقوقی ارائه می‌کنند که این امکان را به مخاطبان خود ارائه می‌کند و امکان دریافت مشاوره را به صورت شبانه روزی ارائه میکند. برخی از ارائه دهندگان این سرویس ارگان های دولتی و برخی شرکت‌های خصوصی هستند و می‌توان از مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی که توسط متخصصین این حوزه ارائه میشود میتواند در ممواردی بسیار کارساز عمل کند.

پیشنهاد آوای وکلا

ما در آوای وکلا به شما پیشنهاد می‌کنیم تا در صورت هرگونه مشکل با خط‌های آوا تماس برقرار کنید و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید. گاهی ممکن است به دلیل حجم بالای تماس‌های دریافتی، مدت زمان زیادی برای صحبت با وکیل مورد نظر منظر بمانید، اما نگران نباشد ما برای این هم یک راه حل برایتان داریم. شما در صورت عجله می‌توانید از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین بهره بگیرید تا در زمان‌تان صرفه‌جویی کنید.

مشاوره تلفنی آوای وکلا

مشاوره حقوقی تلفنی هوشمند

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از تاثیرگذارترین راه‌ها برای مشاوره گرفتن محسوب می ‌شود که شما در هر شرایطی می‌توانید با یک تماس ساده با موسسه حقوقی آوای وکلا و یا هر موسسه حقوقی دیگری از مشاوره صورت تلفنی هوشمند بهره ببرید.

مشاوره حقوقی آنلاین فوری

این یکی از راحت‌ترین روش‌های مشاوره حقوقی است چرا که؛ افراد و متقاضیان بدون صرف وقت و بدون صرف هزینه می توانند به صورت آنلاین یا تلفنی مشاوره حقوقی خود را در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کنند.

مشاوره حقوقی تلفنی 909

شما در هر کجای ایران باشید با داشتن شماره تلفن ثابت با پیش شماره ی 909 می‌توانید با مشاورین خود در موسسات حقوقی ارتباط برقرار کنید و سوالات مشاوره‌ای خود را دریافت کنید، لازم به ذکر است با گرفتن شماره با پیش شماره 909 دیگر نیازی به گرفتن کد شهر نیست. مشاوره حقوقی تلفنی 909 بسیار میتواند کمک‌کننده ظاهر شوند و می توانید با پرسیدن سوالات خود در قالب تماس تلفنی، پاسخی مناسب توسط یک وکیل حرفه ای را دریافت کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته رایگان

مشاوره حقوقی 24 ساعته رایگان میتواند در برخی از موارد چاره‌گشای کار شما باشد. مثلا هنگامی که پرونده خود در جریان نیست و تازه اقدام به پیگیری کرده اید می‌توانید با یک مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته رایگان مسیر پیش روی خود را تسهیل کنید. در برخی موارد می توان مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته رایگان بعنوان یک پاسخ به مشکل شما باشد اما در موارد جدی‌تر حتما نیاز به یک وکیل حرفه ای و تخصصی است که بتواند با تکی بر تخصص و  دانش خود روند پرونده را به نفع شما تغیر دهد.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان قوه قضاییه

 مشکل حقوقی و قضایی دارید و به دنبال یک مشاوره حقوقی هستید تنها با تماس با هر یک از موسسات حقوقی می‌توانید از مشاوره حقوقی، کیفری و قضایی بهره ببرید. مشاوره حقوقی تلفنی رایگان قوه قضاییه توسط بسیاری از رویس های انلاین و تلفنی به مخاطبان و مشتریان ارئه میشود که با یک مشاوره کوتاه میتوان از عملکرد و پروسه انجام پرونده آگاهی کسب کرد و یا در موارد خاص، از حضور یک وکیل حرفه ای استفاده نمود. برخی از مشاوره‌های حقوقی تلفنی رایگان قوه قضاییه توسط ارگان های دولتی و برخی توسط شرکت‌های خصوصی ارائه می‌شود.

مشاوره حقوقی فوری

اگر نیازمند یک مشاوره حقوقی فوری هستید راه های متفاوتی را میتوانید امتحان کنید. اما بهترین مورد آن یک مشاوره حقوقی فوری از یک مجموعه حقوقی حرفه‌ای و متخصص است که بتواند با مشاوره حقوقی فوری خود راهی سریع و مناسب را به شما معرفی کند. برخی از مسائل حقوقی کوچک که فقط نیازمند مشاوره میباشند را میتوان توسط یک مشاوره کوتاه و کاربردی حل کرد.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان شبانه روزی

در هر زمان از شبانه‌روز ممکن است برای شما مشکل حقوقی پیش بیاید و نیاز به مشاوره حقوقی لحظه‌ای داشته باشید، شما در آوای وکلا می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز مشاوره حقوقی را به صورت آنلاین یا تلفنی دریافت کنید.

نمونه‌هایی از مشاوره حقوقی تلفنی 

همان‌طور که در بندهای بالا گفته شد، آوای وکلا در بسیاری از زمینه‌ها خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین ارائه می‌دهد. مهم‌ترین مشاوره‌های حقوقی تلفنی در زمینه‌های زیر است که هرکدام را در حد نیاز توضیح می‌دهیم.

مشاور ارث تلفنی

در تعریف کلی ارث، اموالی است که از متوفی به جا مانده است و تحت عنوان ترکه به صورت قهری به ورثه منتقل می‌شود. در لحظه فوت شخص، مالکیت اموال و دارایی‌های او به صورت اجتناب‌ناپذیر به ورثه او منتقل می‌شود. این نکته را به خاطر داشته باشید که این یک انتقال ساده نیست و باید از قاعده و قانون خاصی پیروی کرد. 

ارث که جزء احوالات شخصی به حساب می‌يد در قانون مدنی ایران در مواد 861-949 مورد بررسی قرار گرفته است و نکته آخر آن‌که از فقه امامیه است و تنها موضوع قانون مدنی است که در تبیین قواعد ان به نظام‌های حقوقی دیگر توجه نشده است.

شما در صورت داشتن هرگونه مشکل می‌توانید با آوای وکلا تماس بگیرید تا از خدمات مشاوره‌ای تلفنی آن‌ها در این زمینه بهره بگیرید.

تنظیم دادخواست

اگر شما برای اقامه دعوا نیاز به تنظیم داخواست داشتید اما اطلاعی از قوانین آن نداشتید، تنها کافیست که با آوای وکلا تماس گرفته و از وکلای با تجربه آن‌ها کمک بگیرید. بهتر است ابتدا با چگونگی تنظیم دادخواست آشنایی پیدا کنید، به موجب ماده 48 قانون آیین دادرسی مدنی «شروع رسیدگی در دادگاه مستلزم تقدیم دادخواست است» و اقامه دعوا هم تنها با تنظیم دادخواست صورت می‌پذیرد.

به خاطر داشته باشید که با تنظیم دادخواست، دعوایی اقامه نمی‌شود و دادگاه نیز قادر به رسیدگی درخواست شما نخواهد بود. اگر دادخواست شما تحت شرایطی تنظیم شده باشد که در موارد 51 به بعد قانون آیین دادرسی مدنی شرایط زیر اجرا شده باشد:

 • تنظیم آن به زبان فارسی
 • بودن بر روی برگ‌های چاپی مخصوص
 • نوشتن مشخصات کامل و ضروری خواهان
 • نوشتن مشخصات وکیل
 • مشخص بودن خواسته و بهای تعین‌شده
 • ذکر کردن مطالبات خواهان
 • قید کردن درخواست خواهان
 • قید کردن ادله و وسایل اثباتی خواهان 
 • وجود امضای خواهان

مشاوره طلاق تلفنی

ازدواج‌ها همیشه به سرانجام نمی‌رسند، چه بسا زوج‌هایی را دیده‌ایم که با وجود فرزندان و سال‌ها زندگی مجبور به جدایی شده‌اند. مشاوران ما در آوای وکلا  بدون هیچ قضاوتی به صحبت‌های شما گوش دهند تا بهترین راهنمایی را به شما بکنند. در مشاوره طلاق تلفنی آوای وکلا شرایط ادامه زندگی زوجین به خوبی بررسی می‌شود تا در صورت امکان دوباره به یکدیگر رجوع کنند.

در صورت راهی جز طلاق، به بررسی مفاد آن می‌پردازند و در این حین شما را راهنمایی می‌کنند. با توجه به افزایش نرخ طلاق، دلایل آن هم متغیر است، برای بیشتر آن‌ها دلایل زیر را می‌توان نام برد:

 • خیانت
 • اعتیاد
 • مشکلات مالی
 • مشکلات خانوادگی
 • رابطه جنسی نا متعارف
 • دخالت خانواده‌های زوجین
 • و دیگر مسايل

این نکته را همواره به خاطر داشته باشید تنها کسانی می‌توانند تقاضای طلاق بدهند که عقد دائم کرده باشند در غیر این‌صورت برای افرادی که صیغه هستند نیازی به طلاق نیست. طلاق بر حسب احکام شرعی و قانونی کشور به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند که مهم ترین آن‌ها عبارت است از:

 • طلاق خلع
 • طلاق بائن
 • طلاق رجعی
 • طلاق مبارات

شما برای راهنمایی بیشتر در رابطه با انواع طلاق‌ها می‌توانید با آوای وکلا تماس گرفته و با مشاوران آن‌ها صحبت کنید.

مشاوره مهریه تلفنی

این روزها بحث مهریه به یکی از جنجالی‌ترین بحث‌ها تبدیل شده است که هر کس در رابطه با آن نظر می‌دهد. مهریه با توجه به عندالمطالبه بودن آن، افراد را دچار چالش می‌کند. افراد قبل از اقدام به ازدواج بهتر است که با مشورت گرفتن از یک موسسه حقوقی معتبر، این چالش را برای خود حل کنند. موسسه حقوقی آوای وکلا با مشاوره تلفنی،‌ این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا با مشاوره با مشاوران مجرب آن‌ها راهنمایی‌های لازم را بگیرید.

در زمان ازدواج صحبت از آن است که مهریه را کی داده و کی گرفته اما با پیش کشیده شدن اولین ناسازگاری‌ها و بحث طلاق، اولین مسئله‌ای که به ذهن هرکس خطور می کند مهریه و موضوعاتی مانند بخشش یا گرفتن است.  طلاق حق قانونی هر مردی است و می‌تواند همسر خود را هر زمان که بخواهد طلاق دهد مگر آن‌که حق طلاق با زن باشد. طلاق پیچیده‌تر از آن است که فکرش را بکنید. هنگامی برای طلاق دادخواست تنظیم می‌کنید با انواع طلاق‌ها روبه‌رو می‌شوید، پس بهتر است قبل از هر اقدامی با مشاوران مجرب آوای وکلا تماس بگیرید.

در ادامه مبحث طلاق شما را با انواع آن‌ها آشنا خواهیم کرد:

1. طلاق بر اساس درخواست‌کننده طلاق

2. طلاق بر اساس امکان رجوع

با این‌حال پیشنهاد ما به شما آن است که با گرفتن مشاوره و توصیه‌های مفید از مشاوران مجرب، کانون گرم خانواده خود را حفظ و از طلاق اجتناب کنید.

مشاوره نفقه تلفنی

در تعریف نفقه باید گفت که همه نیازهای متعارف و متناسب با وضعیت زن مانند مسکن، لباس، غذا، وسایل منزل، هزینه‌های درمانی و بهداشتی در صورت عاددت یا احتیاج به واسطه نقصان یا مرض محاسبه و در مدت زمانی معین توسط مرد پرداخت می‌شود. محاسبه میزان نفقه بر اساس وضعیت مالی مرد و بر مبنای شئونات خانوادگی زن و عرف هر منطقه توسط دادگاه محاسبه صورت می‌گیرد. به خاطر داشته باشید که به دلیل عدم توانایی مالی در پرداخت نفقه، نمی‌تواند از این کار سر باز زند. طبق چیزی که در قانون گفته شده است حتی یک مرد فقیر هم باید نفقه همسر دائمی خود را بپردازد. هم‌چنین برای ملزم دانستن مرد به پرداخت نفقه اثبات شاغل بودن و حتی پولدار بودن زوجه نیز تاثیری ندارد. هر زنی ولو ثروتمند می‌تواند نفقه خود را از مرد مطالبه کند و ملائت زوجه مسقط حق دریافت نفقه او نخواهد بود.

برای اطلاع پیدا کردن از میزان نفقه زن و بچه می‌توانید از مشاوران موسسه‌های حقوقی مانند آوای وکلا راهنمایی بگیرید. 

مشاوره سفته تلفنی

سفته طبق ماده 307 قانون تجارت، سندی محسوب می‌شود به موجب آن شخص امضا‌کننده متعهد می‌شود که در مدت معین یا عندالمطالبه در وجه حامل یک شخص معین یا به حواله‌کرد آن شخص، کارسازی کند. شاید ابتدا سفته تنها کاغذی به نظر آید که به موجب مبلغی مشخص میان دو نفر رد‌و‌بدل می‌شود اما مهم‌ترین موضوع آن، بحث واخواست سفته است. با فرض آن‌که دارنده در موعد مقرر یعنی 10 روز از تاریخ سررسید نسبت به واخواست سفته اقدام مقتضی نکرده باشد، دو پیامد به همراه خواهد داشت:

 • از بین رفتن مسئولیت تضامنی امضاکنندگان سفته
 • از بین رفتن صدور قرار تامین خواسته بدون تودیع خسارت احتمالی 

صحبت با مشاوران آوای وکلا بهترین راه برای اطلاع پیدا کردن از جزئیات سفته و مسائل مربوط به آن استو شما حتی در صورت نیاز می‌توانید با برقراری ویدیو کنفرانس به صورت آنلاین با آن‌ها در ارتباط باشید و مشکلات خود را در این زمینه مطرح کنید.

مشاوره چک تلفنی

دسته چک داشتن با تمامی قشنگی‌هایش ممکن است روزی گریبان‌گیر شما شود. مهم‌ترین مسئله‌ای که باید در رابطه با چک‌ها بدانید، انواع آن‌ها، زمان برگشت چک و روش‌های پیش‌گیری از جعل چک است. چک‌ها به چهار دسته زیر تقسیم می‌شود:

 • چک‌های عادی
 • چک‌های تائید شده
 • چک‌های تضمینی
 • چک‌های مسافرتی

تنها داشتن چک و استفاده از برگه‌های آن مطرح نیست و شما باید از چگونگی مطرح نمون دعوای حقوقی مرتبط با آن نیز آگاه باشید. به عنوان مثال دارنده‌ چک می‌تواند برای مطالبه‌ مبلغ چک خود، اقدام به تنظیم دادخواست علیه صادرکننده به دادگاه عمومی محل انجام معامله یا اقامتگاه صادرکننده‌ چک (خوانده) کند. دارنده‌ چک باید با مراجعه به سایت قوه قضاییه در تهران و شهرستان‌هایی که سامانه الکترونیک قوه قضاییه راه‌اندازی شده است و با مراجعه به دادگاه در حوزه‌هایی که این سامانه راه‌اندازی نشده است و الصاق تمبر قانونی به آن، مراحل اولیه را تکمیل و طرح دعوا نماید.
البته دارنده‌ی چک‌هایی که مبلغ آن‌ها تا ۲۰۰ میلیون ریال است، باید همراه با مدارک به واحد ارجاع حل اختلاف واقع در شهر یا استان مربوطه مراجعه تا بعد از ارجاع مدارک به شعبه اقامتگاه خوانده، رسیدگی توسط شعبه‌ی حل اختلاف آغاز شود.

چه زمانی می‌توان یک چک را برگشت زد؟

 •  چک از حسابی که مسدود (بسته) است صادر شده باشد.
 •  عدم موجودی در حساب و یا کافی نبودن آن به ادنزه وجه چک.
 •  از طرف صاحب حساب صدور و پرداخت وجه چک به بانک دستور صادر نشده باشد.
 •  نقص چک و یا تحریر به صورت نادرست از قبیل: عدم انطابق امضاء، اختلاف در مطالب چک و قلم خوردگی.

مشاوره تلفنی خانواده


مشکلات، بحث‌ها و دعواها همیشه مسائلی هستند که افراد در زندگی خود با آن رو‌به‌رو هستند و گاهی ممکن است به بزرگ‌ترین چالش زندگی آن‌ها تبدل شود. از آن‌جا که افراد نباید هیچ‌‌گونه مسئله حل‌نشده‌ای در زندگی خود داشته باشند پس بهتر است در با یک مشاور مسئله خود را مطرح نمایند. مسائل پیش‌آمده در خانواده‌ها می‌تواند مربوط به طلاق، نفقه همسر یا فرزند، دعوای خانوادگی یا قبیله‌ای باشد  

 گاهی مشکلات پیش آمده با صحبت های بزرگ‌تر فامیل حل می‌شود اما همیشه که آن‌ها راه حل مناسبی ندارند، پس بهترین راه حل صحبت با یک مشاور مجرب است. شما اگر روزی نیاز به مشاوره تلفنی خانواده داشتید،می‌توانید با آوای وکلا تماس بگیرید تا شما را به مشاوره مربوطه وصل نمایند. این نکته را همیشه مدنظر قرار دهید که مشکلات خانوادگی قرار نیست تنها برای زوجین پیش بیاید، چرا که این روزها سالن‌های دادگاه شاهد زن و شوهرهایی است که با چندین سال زندگی مشترک و وجود فرزند تنها با یک اختلاف جزئی خواهان طلاق از یکدیگر هستند.  

گاهی زندگی آنقدر پیچیده می‌شود که هیچ راهی به ذهن انسان نمی‌رسد، بهترین انتخاب در این لحظه صحبت با یک مشاور مجرب در رابطه با مسائل و مشکلات پیش آمده هست، پس سعی کنید در انتخاب مشاوره حقوقی تلفنی خود نهایت دقت را داشته باشید.

هنگام تماس با آوای وکلا این نکته را همواره در نظر داشته باشید که مشاوره حقوقی خانواده با روانشناسی متفاوت است؛ چرا که مشاور در مشاوره حقوقی خانواده، مسائل حقوقی و قانونی شما را مورد بررسی قرار می‌دهد تا راه کارهای حقوقی به شما ارائه دهد اما روانشناس به روان‌کاوی  ذهن و روح شما می‌پردازد تا در رابطه با مشکلا‌ت شما راه‌حل‌هایی ارائه دهد. اگر د رادامه مبحث مشاوره تلفنی خانواده بخواهیم مطلبی اضافه کنیم باید یادآور شویم که مشاوره حقوقی برای ارائه راه‌کارهای مناسب باید از دانش حقوقی و تحصیلات آکادمیک برخوردارباشد.

اگر شما با مشاوران تلفنی خانواده آوای وکلا در ارتباط باشید درگی خیال‌تان از هر جهت راحت است: چرا که آن‌ها با داشتن تجربه و اطلاعات کامل در رابطه با مسائل حقوقی به شما کمک خواهند کرد تا انتخاب‌های صحیحی در حل مشکلات خود داشته باشید و از ضررهای احتمالی دوری کنید. 

مشاوره حضانت تلفنی


اولین سوالی که در ذهن فرزندان بعد از مطرح شدن  طلاق در خانواده پیش می‌آید، مسئله حضانت است که از این به بعد با پدرمان زندگی می کنیم یا مادرمان؟ با توجه به اهمیت تربیت فرزندان و نقش اجتماعی آن‌ها در آینده، دادگاه خانواده به زمان بیشتری برای تصمیم‌گیری نیاز دارد.
از آن‌جا که طبق قانون مدنی، حضانت مبتنی بر فقه امامیه است شامل تبصره و قوانین بسیاری است که شما را دچار سردرگمی می‌کند، پس شما برای آگاهی از این تبصره‌ها می‌توانید با مشاوران آوای وکلا تماس بگیرید تا مشاور مربوطه شما را به درستی راهنمایی کند.

در رابطه با پیچیدگی‌های بحث حضانت می‌توان به این مورد اشاره کرد که در ابتدای قانون مدنی این‌گونه آمده است که مادر تا دو سال از تاریخ ولادت فرزندش می‌تواند حضانت او را داشته باشد اما بعد از آن حضانت با پدر است، مگر نسبت به اطفال اناث که تا سال هفتم حضانت آن‌ها با مادرشان خواهد بود.

برای گرفتن راهنمایی در رابطه با چک و مسايل آن می‌توانید با مشاوران ما ر آوای وکلا در ارتباط باشید.

مشاوره حقوقی تلفنی دعاوی حقوقی

در میان تمامی دعاوی حقوقی؛ دعاوی ملکی، مطاله‌های حقوقی، چک و سفته، دعاوی بین موجر و مستاجر، دعاوی مربوط به دیه، مبایعه نامه، محاسبه خسارت و مسائلی از این قبیل از بزرگ‌ترین چالش‌های یک فرد در زندگی محسوب می‌شود. با این حال در دنیای امروزه که هر کس درگیر روابط کاری، شخصی، حقوقی و ... هست باید همواره با یک موسسه حقوقی خوب، مشورت داشته باشد.
مهم‌ترین دلیل مشورت با یک موسسه حقوقی خوب مانند آوای وکلا، وضع قوانین مختلف برای هر موضوعی است که با عدم رعایت آن‌ها ممکن است عواقب جبران ناپذیری برای‌تان به همراه داشته باشد. 
با توجه به گستردگی قوانین، حرفه‌ها و تخصص‌ها همگان نمی‌توانند به اطلاعات آن‌ها دسترسی و احاطه داشته باشند و به درستی از آن استفاده کنند، بنابراین بهترین راه‌حل در این مواقع، تماس با یک موسسه حقوقی است. این روزها افراد زیادی برای مشکلات حقوقی، تجاری و اقتصادی به دادگاه می‌روند اما آن‌ها با یک مشاوره حقوق تلفنی دعاوی حقوقی خوب به راحتی می‌توانند در زمان و وقت خود صرفه‌جویی کنند. 
مشاوران دعاوی حقوقی آوای وکلا با بهره‌گیری از دانش و تجربه لازم به خوبی می‌توانند مشکلات شما را گوش کرده و به آن‌ها رسیدگی کنند تا در صورت لزوم بهترین راه‌حل را به شما ارائه دهند.

مشاوره حقوقی تلفنی دعاوی کیفری

پرونده‌هایی مانند سرقت، خیانت در امانت، کلاه‌برداری، فحاشی، سرقت، ضرب و جرح، جعل اسناد و مسائلی از این قبیل جزء پرونده‌های کیفری محسوب می‌شوند لذا از حساسیت بالایی هم برخوردار هستند؛ چرا که این پرونده‌ها به صورت کامل با جان و مال مردم سر و کار دارند. ممکن است گاهی دعاوی و پرونده‌های کیفری عواقب جبران‌ناپذیری برای فرد به همراه داشته باشد. پیشنها ما به شما صحبت با یک مشاوره حقوقی دعاوی کیفری است که موسسه حقوقی آوای وکلا امکان آن را برای شما فراهم کرده است. 

گستردگی دعاوی حقوقی و قوانین مربوط به آن گاهی تبعات زیادی برای فرد به همراه دارد، به عنوان مثال در پرونده خیانت در امانت، تنها بحث مالی مطرح نیست بلکه ممکن است فرد را از حقوق‌های اجتماعی زیادی محروم ‌کند، برای همین باید با یک مشاوره حقوقی تلفنی خوب صحبت کند و راهنمایی‌های لازم را بگیرد.
در صورت نیاز شما به طرح شکایت کیفری، مشورت با مشاوران متخصص و مجرب و آگاهی از امور کیفری می‌توانید با مشاوران حقوقی تلفنی دعاوی کیفری آوای وکلا تماس بگیرید.

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}