مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین

مشاوره حقوقی چیست؟

توصیه دوستان یا خانواده به منزله مشاوره حقوقی نیست. مشاوره حقوقی واقعی توافقی را بین یک وکیل و موکلش بر اساس موضوع حقوقی خاصی که موکل تجربه می کند تشکیل می دهد. مرز بین «مشاوره حقوقی» و «اطلاعات حقوقی» اغلب مبهم است. به عنوان یک موضوع کلی، فقط یک وکیل می تواند مشاوره حقوقی واقعی بدهد، در حالی که هر غیر وکیلی می تواند اطلاعات حقوقی را بازگو کند. علاوه بر این، ارائه مشاوره حقوقی یا وکالت دیگری غیر از خودش در دادگاه برای یک غیر وکیل یا وکیل بدون مجوز، به طور کلی غیرقانونی است. برخلاف اطلاعات حقوقی، مشاوره حقوقی به مشاوره کتبی یا شفاهی در مورد یک موضوع حقوقی اشاره دارد که بر حقوق و مسئولیت های شخص دریافت کننده مشاوره تأثیر می گذارد. علاوه بر این، مشاوره حقوقی واقعی مستلزم تجزیه و تحلیل دقیق قانون است زیرا در موقعیت خاص یک شخص اعمال می شود - برخلاف حدس و گمان مبتنی بر حقایق عمومی. از منظر حقوقی، ارائه مشاوره حقوقی به منزله فعالیت وکالت است و تنها وکیل دارای مجوز که با او رابطه وکیل و موکل برقرار کرده باشد می تواند مشاوره حقوقی واقعی ارائه دهد. به دلیل تعهداتی که از ارائه چنین مشاوره حقوقی ناشی می شود، مشاوره دهنده نیز در نتیجه اطلاعات ارائه شده، ملزم به رعایت حقوق و مسئولیت های خاصی است.

خدمات مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی به فردی گفته می شود که در سازمان ها مشغول به کار می شود و آشنایی با قوانین دارد با بررسی موضوعات و مشکلات سازمان و تطبیق آن با قوانین راهکارها و مشاوره حقوقی ارائه می دهد. مشاوره حقوقی بخشی از علم حقوق محسوب می شود که صرفا منحصر به اختلافات مالی نبوده بلکه مربوط به تمامی موارد حقوقی می باشد. اما شما از چه کسی مشاوره دریافت کنید؟ پاسخ به این سوال دشوار است زیرا یک مشاور نمی تواند در تمامی موارد حقوقی تسلط کافی داشته باشد به هیمن سبب شما باید با مشاوره حقوقی مربوطه به عنوان مثال مشاور حقوقی خانواده مسائل طلاق را در میان بگذارید.

مشاوره حقوقی چیست؟

ویژگی های مشاور حقوقی

 • نیازمند دانش، مهارت، آموزش و قضاوت حقوقی است
 • قانون خاصی را برای مجموعه ای از شرایط خاص اعمال می کند
 • بر حقوق یا مسئولیت های قانونی افراد تأثیر می گذارد
 • در مشاوره دهنده حقوق و مسئولیت ایجاد می کن

شما را با مشاوره خود آشنا میکنیم!

نوع هماهنگی هزینه ای که با وکیل خود انجام می دهید تأثیر قابل توجهی بر میزان پرداختی شما برای خدمات خواهد داشت. هزینه های حقوقی به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله میزان زمانی که برای مسئله ی شما صرف می شود. توانایی، تجربه و شهرت وکیل؛ تازگی و دشواری قضیه؛ نتایج به دست آمده و... که بر نرخ هزینه مشاوره تاثیر گذار است.

شاید بسیاری از شرکت های حقوقی نرخ ساعتی دریافت می کنند که بسته به پیچیدگی کار می تواند بسیار پرهزینه تر باشد. علاوه بر این، ممکن است تا زمانی که در پایان صورتحساب دریافت نکنید، تخمینی از هزینه کار خود نداشته باشید. اکنون رایج;تر است که هزینه;های ثابت دریافت می;شود - این به این معنی است که هنگام تعامل با شرکت حقوقی از هزینه;های کامل پیشاپیش آگاه هستید، که اطمینان و شفافیت قیمت را برای شما فراهم می کند این موضوع میتوان بسیار با ارزش باشد.

به کمک حقوقی نیاز دارید؟ پیشنها ما این است یک نقل قول با هزینه ثابت دریافت کنید.

شرکت وکلایی و حقوقی آوای وکلا به طوری طراحی شده است که رضایت مشتری را از مبلغ دریافتی جلب کنیم و به جرات این اطمینان را میدهیم که تمامی هزینه ها را با روشنی و وضوح با موکل خود در میان میگذاریم.


برای مشاهده صفحه مربوط به «وکیل خانواده» کلیک کنید.


مشاوره حقوقی با وکیل متخصص

چشم انداز مشاوره حقوقی آوای وکلا، تعهد به اهداف مشتری و افزودن ارزش به تجارت مشتری می باشد. رویکرد مشاوره ما یک ایده جدید در عمل وکالت در ایران و تهران می باشد.

نمای شرکت

آوای وکلا شرکتی است که برای ارائه با کیفیت ترین خدمات حقوقی به مشتریان خود تاسیس شده است. هدف تیم شرکت مشاوره با اشخاص حقوقی داخلی و خارجی در مسیر رساندن به اهداف تجاری و شخصی شما می باشد. ما خدمات کامل حقوقی خود را تضمین می کنیم، زیرا به طور قانونی و رسمی در زمینه توسعه پروژه های تجاری فردی مشاوره ارائه میدهیم. ما درک می کنیم که امروزه مشاوره به مشتریان تجاری شرکتی نه تنها به معنای داشتن دانش حقوقی و توانایی های ارتباطی مربوطه است، بلکه به معنای درک محیط تجاری است که مشتریان ما در آن فعالیت می کنند. دقیقاً برای رسیدن به این هدف، تیم مشاوره حقوقی با هدف ارائه خدمات کامل و باکیفیت به مشتریان خود، در صدد است تا موضوع تجاری خاص آنها را درک کند.

مشاوره حقوقی اساساً با سایر شرکت ها و شرکت های حقوقی که روش های خلاقانه و متنوعی از خدمات حقوقی ارائه می کنند متفاوت است خدمات ما شامل تجزیه و تحلیل عمیق هر مورد خاص با مشارکت موکل است، زیرا پیش بینی آن فعالیت یک نتیجه به موقع و از نظر مالی معقول است که برای تجارت مشتریان ما اهمیت اساسی دارد.

دفتر مشاوره حقوقی

با توجه به پیچیدگی های روز افزون قوانین و مشکلات فراوانی که در جوامع ما رخ داده است هر شخصی تنهایی نمیتواند روبروی قانون و مسائل آن از خود دفاع کند. مشائل و مشکلات حقوقی ممکن است هرجایی برای هرکسی در هر سنی رخ دهد. مشاوره حقوقی یا کارشناسان حقوقی کسانی هستند که در زمینه حقوقی تسلط کافی دارند و موکلین خود را در این زمینه راهنمایی میکننند. مسائل و مشکلات حقوقی ممکن است برا هرکسی پیش بیاید و گاهی پیچیدگی آن به شکلی باشد که نتوان آن را به راحتی از هم باز کرد. پس از این مسائل شما متوجه میشود که نیاز به یک مشاور حقوقی و یا وکیل مناسب برای راهنمایی و یا پیگیری کارها دارید. آوای وکلا با داشتن تیمی مجرب و کار آمد مفتخر در زمینه های حقوقی همراه با شما باشد.

مشاوره حقوقی تهران

مشاوره حقوقی مناسب در تهران شاید معذل و مسئله ی هرکسی باشد. شرکت خدمات وکالتی آوای وکلا با توجه به رزومه و پیشینه ی قبلی خود کلیه خدمات مشاوره ای تهران و شهرستان ها اطراف را میپذیرد.

رایگان مشاوره حقوقی

شما میتوانید در آوای وکلا خدمات مشاوره حقوقی تلفنی رایگان دریافت نمایید. شما میتوانید با تماس با مشاورین ما و تا زمان ارجاع به وکیل متخصص مشاوره حقوقی رایگان درافت نمایید، در نظر داشته باشید که مشاوره حقوقی رایگان فقط و فقط روزهای دوشنبه ساعت 16 لغایت 17 بعد از ظهر می باشد. 

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان قوه قضاییه

مشاوره حقوقی تلفنی رایگاه قوه قضایی خدماتی است برای دریافت مشاوره حقوقی با خط ثابت پاسخ گوی 24 ساعت برای کسانی که نیاز به راهنمایی و مشاوره دارند. آوای وکلا کلیه خدمات مشاوره ای در زمینه های مختلف را در اختیار شما قرار میدهد.

مشاوره حقوقی املاک رایگان

این روزها با توجه به افزایش ساخت و ساز و همچنین کمبود اطلاعات مردم در مسائل حقوقی بسیاری از پرونده های حقوقی را مسائل ملکی در بر گرفته است. لطفا قبل از عقد قرار داد حتما با یک مشاوره حقوقی مشورت کنید و تمامی قوانین را از او بپرسید یا نمونه قرار داد را برای مشاوره حقوقی خود بفرستید و از او نظر بخواهید.

مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین فوری 24 ساعته

تمامی مردم در طول زندگی خود با مشکلاتی دست و پنجه نرم میکنن که گاهی از این مشکلات می تواند حقوقی باشد، و نیاز آن ها که میتواند نیاز به یکمشاوره حقوقی در آن زمان باشد تا کمک بسیار ی در مسیر و مشکل شما داشته باشد. شما میتوانید با تماس با آوای وکلا از مشاورین ما راهنمایی دریافت نمایید. در نظر داشته باشیدمشاوره حقوقی رایگان آوای وکلا فقط و فقط تا زمان ارجاع به وکیل متخصص رایگان می باشد.

مشاوره حقوقی فوری

این روش یکی از محبوب ترین روش ها در مشاوره حقوقی محسوب میشود. در آن شما میتواید به صورت غیر حضوری با چت در واتساپ و یا تماس تلفنی با هر یک از مشاورین آوای وکلا از این خدمات بهره من شوید.

مشاوره حقوقی تلفنی 909

داشتن شماره با پیش شما 909 و اخذ آن کار بسیار ساده شده است. مشاوره حقوقی با پیش شماره ی 909، امروزه می توانید با داشتن شماره مشاوره حقوقی خود با پیش شماره ی 909 در هر ساعت از شبانه روز مشاوره حقوقی دریافت نمایید.

در طول فرآیند کاری تیم مشاوره حقوقی آوای وکلا، رعایت کامل، دائمی و دقیق اصل محرمانگی و محرمانه نگه داشتن شرکت شرط الزامی است.

مشاوران حقوقی

مشاوران حقوقی به شرکت ها در امور مربوط به قانون راهنمایی می کنند. در صنعت ساخت و ساز، یک مشاور حقوقی به قراردادهای مشتری، تهیه اسناد قانونی و حل اختلافات کمک می کند. به عنوان یک مشاور حقوقی، مسئولیت رسیدگی به مسئولیت های حقوقی یک شرکت را بر عهده خواهید داشت. وظایف ممکن است شامل تهیه قراردادها و اسناد، و ارائه انواع حمایت های قانونی باشد.

مشاوره حقوقی تلفنی حضوری

مشاوران حقوقی وکلایی هستند که توسط دولت، شرکت های بزرگ و سایر سازمان ها برای ارائه مشاوره و خدمات حقوقی به سازمان و کارکنان آن استخدام می شوند،ه عبارت دیگر، مشاوران حقوقی در مقایسه با وکلا و وکلای دادگستری، وکلای داخلی هستند که خدمات خود را به‌جای کارفرما به عموم مردم ارائه می‌کنند. که این موضوع در مشاوره حقوقی حضوری بازده و کیفیت بهتری را به ارمغان می آورد پیشنهاد موسسه حقوقی آوای وکلا در مقایسه با مشاور حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی حضوری ترجیح بر مشاور حقوقی حضوری است.

مشاوره حقوقی آنلاین 

آوای وکلا بهترین خدمات مشاوره حقوقی آنلاین را برای خانواده ها و مشاغل با قیمت های مناسب، پشتیبانی فوق العاده قوی و متخصصان با مشاورین با تجربه به راحتی ارائه می دهد. جهت مشاور حقوقی آنلاین می توانید همین حالا تماس بگیرید. مهم است که یک مشاور حقوقی انتخاب کنید که بتواند در هر کمکی که نیاز دارید به شما کمک کند. این امر باعث صرفه جویی در هزینه هایی می شود که در غیر این صورت در مشاوره حقوقی یا شرکت های حقوقی متحمل آن می شوید.

مشاوره حقوقی شبانه روزی و 24 ساعته

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی ارائه راهنمایی های حرفه ای در مورد مسائل حقوقی به سازمان های مختلف و کارآفرینان فردی است. آنها با موضوعات مختلف مرتبط با قانون مانند حقوق شرکت، قانون تجارت، قانون املاک سر و کار دارند. مشکلات مدرن نیازمند راه حل های مدرن هستند به همین جهت آوای وکلا مشاوره حقوقی تلفنی را نیز به خدمات مشاوره ای خود اضافه نموده است، موسسه حقوقی آوای وکلا با استفاده از مدرن ترین امکانات راه اندازی شده است. در مشاوران حقوقی آوای وکلا، تیم رویایی ما متشکل از مشاوران با تجربه عمیقاً متعهد به ارائه راه‌حل‌های حقوقی نوآورانه به صورت حضوری و آنلاین است.

مشاوره حقوقی چیست؟

مشاوره حقوقی هر گونه مشاوره کتبی و یا مشاوره حقوقی شفاهی در مورد یک موضوع حقوقی است که بر مسئولیت ها حقوق شخصی که آن را دریافت می کند تأثیر می گذارد. اغلب نیازمند دانش و تحلیل دقیق قانون است. ارائه مشاوره حقوقی از وظایف اساسی یک وکیل و معادل وکالت است. مشاوره حقوقی مستلزم آموزش و دانش حقوقی است و بر حقوق قانونی گیرنده تأثیر می گذارد. برخی از نمونه های مشاوره حقوقی عبارتند از تهیه پیشنویس اسناد یا قراردادهای حقوقی که بر حقوق یک شخص تأثیر میگذارد، وکالت شخصی در دادگاه حقوقی یا در یک موضوع حقوقی، مذاکره درباره حقوق موکل، و مشاوره به شخص در مورد موضوعات حقوقی خاص. از کجا می توانم مشاوره حقوقی دریافت کنم؟ همیشه می توانید از یک وکیل دارای مجوز در کشور یا شهر خود خود مشاوره حقوقی بگیرید. مشاوران حقوقی آوای وکلا، متشکل از یک گروه نخبه از مشاوران متخصص در زمینه حقوقی می باشد. موسسه حقوقی و مشاوره حقوقی با همگامی و پیشرفت در فناوری های زمانه متمایز است، در پرتو این عصر شتابان، هر یک از ما نیاز داریم حقوق، وظایف و موقعیت قانونی خود را در قبال یک موضوع یا پروژه ارائه شده بدانیم.هر روزه افراد زیادی از تمامی استان های ایران، برای مشاوره حقوقی با وکیل و مشاوره حقوقی با ما تماس میگیرند. یکی از مشاوران و وکیل های متخصص ما آن را بررسی کرده و نظر حقوقی در مورد آن را با پشتیبانی مفاد قانونی آن را بررسی می نماید و با شما برای مشاوره و اطلاعات بیشتر قرار ملاقات میگذارد.

چرا مشاوران آوای وکلا؟

در آوای وکلا، ما بر روی جاده های پیش رو تمرکز کرده ایم نه آنچه پشت سر شماست. ما تمام تلاش خود را برای درک پرونده شما انجام می دهیم و راه حل های قانونی ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد تا به جلو بروید و تأثیر منفی بر زندگی خود را به حداقل برسانید.

ویژگی مشاوران حقوقی آوای وکلا

 • ما برای کمک به شما می جنگیم
 • توانایی تشخیص حقایق از جزئیات نامربوط
 • قاطعیت و صداقت احتیاط،
 • دیپلماسی و درایت عینی بودن در یک موضوع
 • توانایی حل مشکلات
 • اعتماد به نفس

مشاوره حقوقی چیست؟ وظایف مشاوره حقوقی چیست؟

تفاوت مشاوره حقوقی با وکیل

تفاوت مشاوره حقوقی با وکیل، شاید بسیاری از افراد هستن به دلیل پرستیژ بالای این شغل و همچنین درامد آن به این دو رشته رو بیاورند ولی تفاوت آ را نمی دانند اگر چه این دو رشته فارغ التحصیل شده از یحک رشته و همچنین با همان شریط و... است اما بسیار تفاوت های عمده ی دیگری دارد می توان گفت که مشاور حقوقی نسبتا کار دولتیی می باشد که افراد در خدمت شرکت ها و مراکز دولتی هستند اما شغل وکالت یک شغل آزاد محسوب می شود که افراد خود برای خود کار می کنند.   
موضوع دوم در مورد مشاوران حقوقی این است که، مشاوران حقوقی نیاز به گذراندن دوره ی کار آموزی نیستند. وکلا در امور مسائل وکالت تام دارند اما مشاوران حقوقی وظایف محدودی مانند تنظیم قرار داد ها را بر عهده دارند.

زمینه مشاوره مشاوران حقوقی آوای وکلا

 • مشاوره با وکیل کیفری
 • مشاوره با وکیل حقوقی
 • مشاوره با وکیل چک
 • مشاوره با وکیل طلاق
 • مشاوره با وکیل خانواده
 • مشاوره با وکیل حضانت

برای مشاهده صفحه مربوط به وکیل حضانت روی لینک مربوطه کلیک کنید.


مشاوره حقوقی رایگان شبانه روزی

مشاوره حقوقی رایگان شبانه روزی در واقع راهکار موقتی است که در زمان میتواند در مسائل حقوقی تسریع باشد اما بهترین گزینه برای مشاوره حقوقی محسوب نمی شود. بهترین نوع مشاوره بین تمام موارد مشاوره، مشاوره به صورت حضوری است زیرا تلفن یا چت به خوبی نمی توانند حق دین کلمات را بیان کنند. مجموعه ی آوای وکلا در واقع به صورت تمام وقت در تمامی روز های هفته در خدمت شما می باشد.

مشاوره حقوقی رایگان واتساپ

وکیل آنلاین چت در آوای وکلا یکی از خدمات نوین در این مجوعه وکالتی می باشد. در آوای وکلا تمامی مشاوران متخصص و با تجربه در طول روز منتظر پاسخگویی و مشاوره به شما متقاضیان می باشد. این خدمات یکی از خدمات مشاوره آنلاین محسوب می شود. شما باید در نظر داشته باشید این مشاوره حقوقی رایگان فقط و فقط تا زمان ارجاع شما به وکیل متخصص رایگان می باشد.

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی

شاید همین الان نیاز به یک مشاوره سریع داشته باشید ولی امکان قرار حضوری برای شما فراهم نباشد، آوای وکلا با توجه به نیازهای روز افزون مردم خدمات مشاوره حقوقی تلفنی را ارائه داده است. با توجه به نوع موضوع حقوقی شما میتواند هزینه متغیر باشد. جهت اطلاعات بیشتر می بتوانید با شماره تماس های آوای وکلا تماس حاصل نمایید.

مشاوره حقوقی رایگان چک

انواع چک های زیادی در بازار کار موجود می باشد اعم از چک عادی، چک ضمانتی و چک های مسافرتی در واقع چک مانند پول می باشد با این تفاوت که برای دریافت نقدینگی باید به بانک مراجعه کنید. مشاوران حقوقی آوای وکلا تمامی خدمات مربوط بابت چک را برای شما انجام خواهند داد.

مشاوره حقوقی رایگان در مورد ملک

شما اگر قرار باشه یک منزلی و به صورت مشارکتی با شخصی بسازید به طور قطع نیاز هست که با قوانین ملکی آشنا داشته باشید و یا در صورت نیاز به سند ملک و یا تمامی خدمات ملکی نیاز مبرم به یک مشاوره خبره دارید تا با او مشورت نمایید و تمامی قوانین و تبصره ها را بررسی نمایید. برای مشاوره حقوقی رایگان و ارجاع به وکیل متخصص شما می توانید با آوای وکلا روزهای دوشنبه 16 لغایت 17 تماس حاصل نمایید.

مشاور حقوقی تلفنی 24 ساعته رایگان

دست و پنجه زدن در انبوهی از قوانین و موارد کیفری و قضایی در ساعات مختلف روز باعث شده است مردم به فکر گرفتن مشاوره با وکیل و یا یک مشاوره 24 ساعته بیوفتن. با تماس با موسسه حقوقی آوای وکلا قطعا مشاورین ما می توانند در رفع نیاز های شما، شمارا راهنمایی کنند. در نظر داشته باشید مشاوره حقوقی رایگان آوا تا زمان ارجاع شما به وکیل تلفنی متخصص رایگان می باشد.

مشاوره حقوقی با وکیل متخصص

آزمون مشاوران حقوقی 1400

برای شرکت در آزمون حقوقی 1400 نیاز است به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید از الویت های اصلی شرکت در این آزمون شرایط سنی و داشتن مدرک مرتبط قبلی در همین زمینه می باشد.

مشاوره حقوقی آنلاین فوری رایگان 24 ساعته

دادجو و یا متقاضی عزیز که دنبال پاسخ به سوالات حقوقی خود در زمینه حقوقی و کیفری هستید شما میتوانید با ارسال پیام به خطوط تلفن همراه آوای وکلا یا با تماس با دفاتر آوای وکلا از خدمات مشاوره حقوقی ما و دسترسی به وکیل آنلاین رایگان در ساعات مختلف روز بهره مند شوید.

مشاوره حقوقی صلواتی

حق الوکاله مبلغی است که شما برای زحمات و یا خدماتی که مشاور و یا وکیل شما در رفع مشکلات حقوقی و کیفری انجام داده است پرداخت می نمایید، بسیاری از موسسه های حقوقی وجود دارد که به صورت رایگان مشاوره حقوقی به شما متقاضیان محترم می دهند. مشاوره حقوقی رایگان آوای وکلا تا زمانی که به وکیل متخصص ارجاع داده شوید، همراه شما می باشد.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان یکی از خدمات قوه نوین آوای وکلا سات که در کلیه موسسه های حقوقی فعلی نیز میتوانید از آن بهره مند شوید، با تماس با موسسه های حقوقی برتر ایران از هر شهری میتوانید به صورت تلفنی و در صورت نیاز به صورت آنلاین مشاوره حقوقی دریافت نمایید. مشاوره حقوقی تلفنی در آوای وکلا در روز های دوشنبه ساعت 16 الی 18 تا زمان ارجاع شما به وکیل متخصص در خدمت شما می باشد.

مشاوره حقوقی تلفنی در شهرهای ایران

مشاوره حقوقی آوای وکلا در تمامی شهر ها به صورت تلفنی مشاوره حقوقی با وکیل متخصص ارائه می دهد.

خدمات مشاوره حقوقی آوای وکلا شامل

 • مشاوره و تنظیم سند
 • مشاوره و تنظیم لایحه
 • مشاوره و تنظیم شکواییه
 • بررسی پرونده ی حقوقی
 • مشاوره با وکیل متخصص و...

مشاوره حقوقی شبانه روزی تهران

موسسه حقوقی ما تمام تلاش خود را کرده است تا بتوانید در زمان های مقرون به نیاز در خدمت شما باشد. بدیهی است در ساعات تعطیل و روزهای تعطیل با اختلاف های کوچک نیاز به یک مشاوره حقوقی آنلاین و یا شبانه روزی داشته باشید در این زمان پیشنهاد ما این است با مشاوران حقوقی دادگستری در 24 ساعت در ارتباط باشید. مشاوره حقوقی در این زمان یم تواند در کوتاه مدت راهکار مناسبی باشد.

مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته اصفهان

در شهرهای بزرگی مانند اصفهان تهران و ... بدیهی است مسائل حقوقی بیش از شهران های دیگر باشد و ممکن در ساعات مختلف شبانه روزی اتفاقی نیاز به مشاوره حقوقی شبانه روزی داشته باشد. با در دست داشتن یکی از شماره تماس های مشاوره حقوقی در اصفهان این مشکل حل شود اما در کنار آن آوای وکلا در تهران نیز آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان مشهد

مجموعه حقوقی آوای وکلا تشکیل شده از تیمی قوی و متشکل از وکلای پایه یک داداگستری در تهران به دادجو‌های محترم در مشهد نیز آماده خدمت رسانی برای مسائل حقوقی به صورت تلفنی می باشد. در تمامی پرونده های قضایی‌، کیفری و حقوقی ما تجربه بسیاری داریم و می توانیم با شما در زمینه های حقوقی خدمت کنیم. عزیزانی که درخواست وکیل در مشهد نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی رایگان در مشهد دارند می توانند با تیم آوای وکلا در تماس باشند.

مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته قم

مشاوره حقوقی در قم، با وجود کوچک بودن این شهر و جمعیت بسیار کم ما اغلب از این شهر تماس و مشاوره حقوقی دریافت میکنیم، و زمینه های مشاوره و تنظیم شکواییه، لایحه، قرار داد راهنمایی میکنیم. بسیاری از مواقع مشاورین و دادجوهای ما از شهر قم برای بررسی پرونده های حقوقی به ما مراجعه میکنند و یا با فکس پرونده های خود را برای ما ارسال مینند و مشاوره دریافت میکنند.

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی رایگان

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی رایگان زمانی اتفاق می افتد که شما در طول شبانه روز و یا در ایام تعطیل دچار مشکل می شوید مانند تصادف در بامداد و توقیف شما توسط مامورین برای بررسی پاره ای از مسائل به کلانتری می روید در آن زمان بسیار بدیهی می باشد که به مشاوره حقوقی در آن زمان نیاز داشته باشید.برخی افراد نیز به‌دنبال وکیل تلفنی در تهران هستند که بتواند با مشاوره خود چاره راه شما باشد.

مشاوره حقوقی 24 ساعته در تهران

مشاوره حقوقی رایگان در واتساپ

بسیاری از مواقع هم پیش آمده است که شما در شرایطی می باشد که نیاز به مشاوره در واتساپ دارید یا بعضا افرادی که توانایی تکلم ندارن و از طریق واتساپ بسیار راحتتر می توانند ارتباط برقرار نمایند به همین منظور مشاوره حقوقی از طریق واتساپ می تواند یک روش نوین جهت ارتباط با مشاورین در آوای وکلا باشد.

مشاوره وکیل مهاجرتی

در تیم آوای وکلا، وکلای مهاجرتی خوب در تهران آماده ارائه خدماتی برای تسهیل شرایط مهاجرت برای عزیانی هستند که قصد تحصیل یا کار در کشورهایی مثل کانادا، آلمان، انگلیس، ترکیه و... را دارند. جهت برقراری ارتباط با وکلای مهاجرتی صفحه مربوط به آن را بررسی کنید.

وکیل نفقه

یکی از خدمات آوای وکلا، وکیل نفقه می‌باشد که تیمی حرفه‌ای و مجرب و با سابقه موفقیت در چندین پرونده متعدد آن را هدایت می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم صفحه مربوط به «وکیل نفقه» را مطالعه کنید.

مشاوره وکیل بین‌الملل

در برخی موارد مسائل کیفری یا حقوقی و یا مشکلات مربوط به تجارت، خانواده، وراثت و... در مث=قیاس برون مرزی و بین کشور رخ می‌دهد که در اینجا وکلای بین‌المللی وارد عمل می‌شوند و پرونده را در دادگاه‌های بین المللی هدایت می‌کنند.

سامانه مشاوره حقوقی رایگان

سامانه مشاوره حقوقی رایگان در آوای وکلا، در قسمت فروم آوای وکلا شما دادجوی محترم می توانید سوالات حقوقی و کیفری خود را جهت پیگیری پرسیده و در قسمت پاسخ به سوالات حقوقی منتظر پاسخ گویی مشاوران و یا وکلای متخصص باشید.

مشاوره رایگان وکیل کیفری

وکیل کیفری شخصی میباشد که به پرونده های کیفری مانند کلاهبرداری، سرقت و یا مواردی از این قبیل می پردازد. وکیل کیفری معمولا به پرونده هایی از قبیل سرقت، تهدید به قتل، ارتشاء، اخاذی و... که شامل پرونده هایی است که خسارات جانی و مالی را به همراه داشته است.   
آوای وکلا از مشاوره حقوقی و تا زمان ارتباط شما با وکیل متخصص و یا مشاوره حقوقی کیفری شما را به صورت رایگان در ساعات مشخص شده ای انجام میدهد.

مشاوره حقوقی ملکی تلفنی رایگان

مشاوره حقوقی ملکی در آوای وکلا، مسائل مربوط به قوانین ملکی و سرمایه گذاری قبل از اخذ قرار داد و یا امضای سند باید مورد بررسی حقوقی قرار بگیرد و دلیل بخش عظیمی از سرمایه که در این جریان قرار گرفته است عدم آگاهی به مسائل حقوقی ملکی می تواند بسیاری از موارد مشکلات غیر قابل جبران را به بار آورد.

آزمون مشاوران حقوقی چیست

آزمون مشاوره حقوقی در چند مرحله ی متفاوت انجام می شود این مراحل به شرح زیر می باشد:

 • آزمون مشاوره حقوقی به صورت تستی
 • آزمون مشاوره حقوقی به صورت مصاحبه
 • گذراندن کارآموزی مشاوران حقوقی

تمامی این مراحل که از اصلی ترین مراحل میباشند پشت سر هم و پس تکمیل مرحله ی قبل می باشد بعد از گذراندن تمامی این مراحل در مرحله ی کار آموزی شما به صورت عملی با شرایط مشاوره حقوقی آشنا خواهید شد.

شرایط مشاور حقوقی شدن

مشاور حقوقی تسلط و اطلاعت کافی که در مسائل و امور حقوقی شرکت و نهاد های خصوصی و یا سازمان ها را دارد، مشاوران حقوقی می توانند در کنار مدیران در مسائل حقوقی آن ها را راهنمایی کنند. مشاوره حقوقی با تسلط کافی بر امر حقوقی شرکت ها موجب عدم آسیب های مالی و یا حقوقی شرکت ها و یا سازمان ها می توانند شوند.   
 

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}